Nowa łatka do Warcrafta

Na forum Battle.net Blizzard poinformował, że już wkrótce opublikuje patcha, który zaktualizuje Warcrafta III: Reign of Chaos do wersji 1.10.

W związku, ze zbliżającą się premierą pierwszego oficjalnego dodatku Warcraft III: The Frozen Throne, Blizzard zapowiedział nową łatkę, która poza szeregiem usprawnień, wprowadzi do podstawowej wersji gry opcje dostępne tylko w nadchodzącym dodatku.

Patch 1.10 umożliwi m.in. "obsługę" klanów w grze oraz wprowadzi szereg kosmetycznych zmian do interfejsu gry. Dzięki nowej łatce w grze będzie można kolejkować doskonalenie poszczególnych jednostek, a także stawianie kolejnych budynków. Ponadto po zainstalowaniu nowego patcha alerty informujące o ukończeniu "upgrade'ów", będą informowały o tym czego ulepszenie dotyczy.

Obserwatorzy rozgrywek sieciowych, będą teraz mogli wskazywać na mini mapie innym oglądającym pojedynki miejsca, w których akurat wydarzyło się coś ciekawego. Patch dodaje również nowy rodzaj obserwatora - "sędziego", który może dyskutować w trakcie rozgrywki z jej uczestnikami. Te i wiele innych zmian już wkrótce w patchu 1.10.