Nowa linia telewizorów LCD Loewe

Telewizory z rodziny Concept, to nowa generacja płaskich odbiorników telewizyjnych marki Loewe, wykonanych w technologii LCD. Wprowadzono w nich w pełni cyfrową 9-bitową obróbkę sygnału.

Telewizor LCD Loewe Concept L26

Telewizor LCD Loewe Concept L26

Concept L 32 i Concept L26 (wielkość ekranu - 32 i 26 cali) dostępne są w 2 wariantach: analogowym zapewniającym odbiór sygnału telewizji analogowej (naziemnej/kablowej) oraz w wersji cyfrowej zapewniając oprócz odbioru sygnałów analogowych odbiór cyfrowych sygnałów z nadajników naziemnych (DVB-T). W przypadku wersji z cyfrowym tunerem DVB-T można opcjonalnie doposażyć urządzenie w moduł odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S.

Telewizory wyposażono w matryce LCD o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz liczne systemy poprawy jakości obrazu. Łatwość obsługi zapewniać ma system komunikacji menu ekranowego LDS (Loewe Dialog System) również dostępny w języku polskim. Ponadto do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja wyświetlania obrazu w obrazie (AV-PIP), złącza Scart, komponent oraz HDMI. Telewizor można postawić na podstawie stołowej/półkowej (dołączanej wraz z telewizorem) lub zdecydować się na opcjonalne warianty podłogowy lub na ścianie.

Dystrybutor:

http://www.dsv.com.pl/loewe


Zobacz również