Nowa mapa do World in Conflict

Jak zapewnia dystrybutor World in Conflict, już niedługo w Internecie pojawi się nowa mapa do gry w trybie multiplayer. Ma być ona darmowa i pełna miłych dla graczy niespodzianek.

Nowa mapa ukaże się pod nazwą "Coutryside". Wiadomo, że zakwalifikowana zostanie do tzw. "Domination Maps". Autorzy lokacji, Massive Entertainment, twierdzą, że jest ona "unikatowa i jedyna w swoim rodzaju". Wszystko dlatego, że powstała już po wydaniu gry i przy jej tworzeniu starano się nie popełnić starych błędów.

Nowa mapa do World in Conflict

Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy mapa będzie dostępna dla graczy. Obecnie powiedziane jest, że jej premiera ma nastąpić "lada dzień". Pewne jest natomiast to, że po premierze będzie ona dostępna do ściągnięcia z oryginalnej strony tytułu.

Zobacz również:

  • Call of Duty Warzone z nową mapą. Zobacz, co się zmieniło

Warto przypomnieć, że gra World in Conflict to strategia czasu rzeczywistego. Akcja toczy się w roku 1989 i przenosi gracza w świat wojny pomiędzy Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi.

Gra miała swoją premierę w Europie 21 września. Zebrała dobre recenzje i od tej pory cieszy się całkiem sporą popularnością. Z tym większym zainteresowaniem będziemy wyczekiwać ukazania się "Countryside".