Nowa odsłona Skylanders Superchargers

Skylanders – najlepsza konsolowa seria dla dzieci – wprowadza kolejną innowację za sprawą gry Skylanders SuperChargers, której amerykańska premiera odbędzie 20 września 2015 r.

Zasiadając za sterami potężnych, podrasowanych pojazdów lądowych, morskich i powietrznych, Władcy Portali będą mogli wziąć udział w przygodowej grze akcji na wysokich obrotach, jakiej jeszcze nie mieli okazji podziwiać. Po raz pierwszy w historii serii dzieciaki będą mogły mknąć po szosach Skylands, staczając ze sobą batalie na czterech kołach, spływać w dół rwących strumieni i toczyć podniebne pojedynki, unikając hord nadlatujących wrogów. Gra Skylanders SuperChargers, opracowana przez Vicarious Visions, oferuje zróżnicowaną rozgrywkę opartą na rozbudowanej fabule, moc przygód zarówno podczas korzystania z pojazdów, jak i przemierzania krainy pieszo, walkę, zagadki, minigry, zadania i etapy platformowe, a wszystko w zupełnie nowym, fascynującym otoczeniu.

Gra Skylanders SuperChargers będzie dostępna w Polsce na Xbox 360 i Xbox One firmy Microsoft, PlayStation 3 i PlayStation 4. Cała gra Skylanders SuperChargers pojawi się również w wersji na iPada®. W Europie gra trafi do sklepów 25 września, 20 września w Ameryce Północnej i 24 września w Australii i Nowej Zelandii.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: