Nowa oferta Gadu-Gadu: tanie połączenia VoIP

Firma Gadu-Gadu poinformowała, że od 20 marca wprowadza nowe stawki za połączenia na telefony komórkowe. Niestety, taryfy te nie będą obowiązywać dla numerów abonentów sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu.

Obowiązująca od 20 marca oferta Gadu-Gadu wprowadza stosunkowo niskie ceny (25 groszy brutto) za połączenia telefoniczne wykonywane z komputera (z komunikatora GG) na polskie numery telefonów komórkowych (z wyjątkiem abonentów sieci Cyfrowego Polsatu i Playa) oraz na wybrane najpopularniejsze kierunki międzynarodowe.

Plusami nowej oferty Gadu-Gadu jest fakt, iż użytkownicy tej sieci mogą korzystać z wygodnej prezentacji swojego numeru, naliczania sekundowego, poczty głosowej czy możliwości wykupienia numeru stacjonarnego. Dodatkową, oszczędnościową ofertą jest usługa Happy Hours - codziennie w godzinach 18.00-21.00 użytkownicy Gadu-Gadu mogą dzwonić bezpłatnie z komunikatora na polskie numery stacjonarne.

Przypomnijmy, że najnowsza wersja Gadu-Gadu posiada interfejs umożliwiający szybkie nawiązywanie połączeń głosowych. Ponadto konto użytkownika zostało zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić klientom opłacanie połączeń telefonicznych.

Warto dodać, że wraz z Nowym Gadu-Gadu wprowadzono nowoczesną technologię rozmów głosowych Gadu naGłos z wykorzystaniem zaawansowanej platformy firmy GIPS - pozwala ona na prowadzenie swobodnych, wysokiej jakości połączeń telefonicznych pomiędzy komputerami i z komputera na telefony stacjonarne oraz komórkowe.

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę Gadu-Gadu.