Nowa oferta Orange: Love. Telewizja 4K i nie tylko

Może się wydawać, że nazwa nawiązuje do Walentynek, ale oferta będzie obowiązywać nawet długo po nich.


Orange Love: pierwszy pokaz

W warszawskim Multikinie odbyło się spotkanie prasowe, na którym Orange pokazało światu szczegóły swojej nowej oferty i kampanii reklamowej, która będzie jej towarzyszyć.

W pierwszej części wystąpił prezes Orange Polska, Jean-François Fallacher, który w kilku słowach powiedział o wizji firmy i potrzebach jej klientów. W skrócie: potrzebujemy szybkiego internetu, wszędzie, a niedługo także telewizji w 4K.

Nowa oferta Orange: Love. Telewizja 4K i nie tylko

W charakterze gości specjalnych wystąpili Tomasz Raczek i Arlena Witt.

Opowiedzieli o internecie i komunkacji w ich życiu. Z ciekawostek: jednym z marzeń Tomasza Raczka jest możliwość „wejścia do filmu”, czyli - jak rozumiem - super-VR-u, na który w zasadzie też czekam.

Nowa oferta Orange: Love. Telewizja 4K i nie tylko

Z kolei Arlena Witt cieszy się, że dzięki internetowi może „zmieniać świat na lepsze” prowadząc swój kanał o nauce angielskiego.

Potwierdzam, zmienia. Dzięki jednemu z odcinków jej show zawsze bardzo poprawnie wymawiam tytuł „Star Wars: Rogue One”.

Czym jest Orange Love?

Przejdźmy do konkretów. Oto elementy, z których składa się oferta Orange Love:

  • telewizja 4K
  • telefon komórkowy
  • telefon stacjonarny
  • internet światłowodowy

Podkreślano, że ważna jest prostota – począwszy od formalności (umowa), przez instalację, na korzystaniu kończąc. Ceny? Całkiem niskie:

  • 69 zł w pierwszym roku
  • 99 zł w drugim roku

Usługi można rozszerzać, dokładając do pakietu kolejne klocki. . To ciekawe rozwiązanie, ostatnio pisałem o nim przy okazji omawiania oferty „Albonament” od Virgin Mobile, która w całości składa się z takich „klocków”.

Poniżej więcej szczegółów o pakietach:

Nowa oferta Orange: Love. Telewizja 4K i nie tylko

Orange Love: sprzęt

Co jeszcze warto wiedzieć? W pakiecie dostajemy sprzęt: Funbox 3.0 i dekoder Samsunga obsługujący 4K i umożliwiający nagrywanie trzech programów jednocześnie.

Można też, zamiast smartfona, dobrać sobie telewizor 4K w rozsądnej cenie.

Oferta Orange wydaje się interesująca, a przede wszystkim pokazuje, że nie ma ucieczki przed telewizją 4K. Cieszy także, że internet jest coraz szybszy i coraz bardziej dostępny. Poszkodowani mogą czuć się tylko fani pary Serce i Rozum. Ponoć wraz z rozpoczęciem kampanii Love znikną oni z reklam...