Nowa oferta T-Mobile: zwrot pieniędzy nawet po 30 dniach

T-Mobile zaprezentowało odświeżoną ofertę dla nowych klientów. Jej kluczowym punktem jest możliwość rezygnacji z usługi nawet w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Nowa oferta to kolejny element kampanii Bez Nonsensów w której operator podejmuje próbę wyeliminowania absurdów, na które natykają się konsumenci w Polsce.

Właściwie jedyną, ale kluczową nowością jest Bez Nonsensów, wraz z pełnym zwrotem kosztów za wspomniany miesiąc. Przedstawiciele T-Mobile zapewniają, że umowa będzie rozwiązywana bez konsekwencji i zbędnych pytań. Cenniki standardowych pakietów +SIMO (39, 39, 59 zł / mies) i + SMARTFON (89, 99 i 129 zł /mies) pozostają bez zmian.

Zobacz również:

  • Jaki starter wybrać? Najlepsze oferty na start i dla obcokrajowców [21.01.2022]
  • Najlepsze oferty na kartę - porównanie cen i dostępnych pakietów [21.01.2022]
Nowa oferta T-Mobile: zwrot pieniędzy nawet po 30 dniach

Co ciekawe zwrot kosztów obejmie również użytkowników oferty na kartę Frii, pod warunkiem że w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia aktywowali ofertę Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł.

Nowa oferta T-Mobile: zwrot pieniędzy nawet po 30 dniach

Przy okazji spotkania z dziennikarzami, przedstawiciele T-Mobile zapewnili również, że trzymają rękę na pulsie w kontekście sieci 5G. Być może usługa będzie już w drugim kwartale tego roku w 5 miastach - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku