Nowa "plujka" Lexmarka

Lexmark poinformował o wprowadzeniu na polski rynek nowej drukarki atramentowej, oznaczonej symbolem Z65p. Drukarka została wyposażona w cztery gniazda kart pamięci, co znacznie upraszcza drukowanie zdjęć z niemal dowolnego aparatu cyfrowego.

Lexmark Z65

Lexmark Z65

Model Z65p ten umożliwia wykonywanie wydruków czarno-białych i kolorowych w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi na papierze fotograficznym oraz 4800 x 600 dpi na zwykłym papierze. Drukarka umożliwia także tworzenie kropelek atramentu o objętości zaledwie 3 pikolitrów, co gwarantuje ostrość oraz mniejszą ziarnistość obrazu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tablicy kolorów, która instaluje się automatycznie, Z65p pozwala uzyskać wydruki w kolorach preferowanych w danym regionie.

Drukarkę wyposażono w cztery gniazda obsługujące sześć rodzajów kart pamięci - Compact Flash I & II, Secure Digital, Smart Media, Memory Stick, oraz IBM Microdrive. Urządzenie korzysta z technologii PrecisionSense, pozwalającej na automatyczne wykrywanie rodzaju papieru i dostosowanie ustawień sterownika drukarki w celu zoptymalizowania rozdzielczości wydruku.

Sugerowana cena detaliczna drukarki wynosi 759 zł.


Zobacz również