Nowa, profesjonalna Konica Minolta

Konica Monolta przedstawiła nową kolorową drukarkę laserową z serii Magicolor - jedną z dwóch opartych na kontrolerze Emperon. Magicolor 5450, przeznaczona głównie dla tzw. "małego biznesu" i dużych grup roboczych, potrafi wykonywać profesjonalne wydruki szybko i w wysokich rozdzielczościach. Urządzenie drukuje 27 stron na minutę, zarówno czarno-białych, jak w kolorze.

Konica Minolta Magicolor 5450

Konica Minolta Magicolor 5450

Wyposażone w procesor PowerPC 667 Mhz i 256 MB (rozszerzalne do 1GB) pamięci DDR urządzenie jest kompatybilne z większością środowisk i systemów operacyjnych. Na życzenie, producent umieści w nim także dysk o pojemności 40 GB. Magicolor 5450 drukuje obrazy fotograficznej jakości w rozdzielczościach do 9600 x 600 dpi.

Nowy produkt Konica Minolta używa współpracującego z Windowsami, Mac OSem i systemami uniksowymi kontrolera Emperon. Wg. producenta, maksymalnie skraca on czas wydruku, jednocześnie oferując doskonałą jakość. Ceny detaliczne nowego modelu, w zależności od dodatków zaczynają się od 1779 USD.

Więcej informacji o Magicolor 5450 (w tym szczegółowa specyfikacja): http://printer.konicaminolta.net/products/color/mc5450/index.asp


Zobacz również