Nowa reklama Red Magic 5G pokazuje tryb "Slow Door "

Nadchodzący smartfon gamingowy Nubia Red Magic 5G to nie tylko wysoka wydajność przy grach. Dzisiaj zaprezentowano ciekawy tryb nagrywania wideo, który zaoferuje użytkownikom.

Szef marki Nubia, Ni Fei, już nieraz zdradzał (za pośrednictwem chińskiej sieci społecznościowej Weibo), co przyniesie nowy model. Wiemy dzięki niemu m.in. o odświeżaniu ekranu 144 Hz, aktywnym systemie chłodzenia, a także wydajności. Do premiery pozostało już niewiele czasu - odbędzie się ona 12 marca - ale Fei nadal zdradza, dlaczego warto zainwestować w ten model. Oprócz konstrukcji dedykowanej cyfrowej rozgrywce znajdziemy tu m.in. wysokiej klasy aparat z możliwością nagrywania filmów takich, jak ten:

Nubia nazwała tryb, w którym wykonano nagranie, Slow Door. Jak widzimy na nagraniu, efekt jest ciekawy i może uatrakcyjnić każdego vloga, relację wideo czy też po prostu posłużyć do wykonywania ciekawych nagrań na każdą inną okazję. A inne powody, aby rozważać zakup telefonu Red Magic 5G? Tu można wymienić procesor Snapdragon 865, obsługę Wi-Fi 6, baterię 4,400 mAh z szybkim ładowaniem 55W, pamięć UFS 3.0, 16GB LPDDR5 RAM i obiekty główny aparatu tylnego - 64MP Sony IMX686. Czym jeszcze zaskoczy nas ten model? O ile Ni Fei nie zaprezentuje niczego nowego, dowiemy się tego już za pięć dni.

Źródło: GSM Arena

Zobacz również:

  • Czy Nubia RedMagic 8 Pro będzie lepszym smartfonem do gier niż ASUS RoG Phone 6 Pro?