Nowa reklama Samsunga Galaxy Note 20 i resztę zaplanowanych nowości

Samsung udostępnił w sieci nowe nagranie promujące nadchodzące wydarzenie Galaxy Unpacked. Widać na nim wszystkie nowe urządzenia.

Samsung przygotowuje się do jednego z największych wydarzeń tego roku. Druga konferencja z cyklu Galaxy Unpacked już za tydzień.

Galaxy Unpacked 2020

Galaxy Unpacked 2020

Na najbliższym Galaxy Unapcked Koreańczycy zamierzają zaprezentować pięć flagowych urządzeń z najwyższej półki. Gwiazdą całego show będzie oczywiście Galaxy Note 20 oraz jego ulepszona wersja z dopiskiem Ultra w nazwie. To właśnie dla tych urządzeń Samsung przygotowuje specjalną konferencję. Dodatkowo na scenie pojawi się również składany Galaxy Z Fold drugiej generacji oraz tablet Galaxy Tab S7. Poza samymi urządzeniami możemy liczyć także na odświeżone akcesoria z nowym zegarkiem i słuchawkami z ANC na czele.

Samsung udostępnił właśnie w sieci nowy filmik promujący Galaxy Unpacked, na którym potwierdzono premierę wszystkich wymienionych wyżej urządzeń.

Na filmiku Samsung skupia się na urządzeniach w nowej, brązowej wersji kolorystycznej. Wszystko wskazuje na to, że w kolorze Mystic Bronze zadebiutują wszystkie urządzenia i dedykowane do nich akcesoria. Koreańczycy pokazali Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2, rysik S-Pen kolejnej generacji oraz Galaxy Tab S7.

Samsung Galaxy Unpacked wyjątkowo odbędzie się w kampusie Samsung Digital City w Suwon w Korei Południowej. Wszystko w związku z pandemią COVID-19. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w sieci. Dotychczas premiery Galaxy Note odbywały się w Nowym Jorku z udziałem publiczności. W tym roku jest to niemożliwe.

Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Note 10 Lite

Źródło: gizchina.com