Nowa seria soundbarów JBL Bar

Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa seria soundbarów JBL Bar. To następcy doskonale sprzedających się dotychczas modeli pierwszej generacji. Nowa seria JBL Bar obejmuje, póki co, trzy produkty: JBL Bar 2.0 All-In-One, JBL Bar 2.1 Deep Bass oraz JBL Bar 5.1 Surround

Soundbary cieszą się dużym powodzeniem. Jakość oglądania zmienia się diametralnie, gdy telewizor wyposażymy w soundbar. Nie dziwi zatem, że wielu ludzi decyduje się na taki zakup. Po bardzo udanej pierwszej serii JBL Bar, przyszedł czas na ich drugą generację. Nowa seria JBL Bar obejmuje, póki co, trzy modele: JBL Bar 2.0 All-In-One, JBL Bar 2.1 Deep Bass oraz JBL Bar 5.1 Surround.

Nowa seria soundbarów JBL Bar

JBL Bar 2.0 All-In-One to potężne brzmienie i kompaktowa konstrukcja. Proste w obsłudze urządzenie zapewnia dźwięk JBL Pro i jest połączone z telewizorem tylko jednym przewodem – HDMI ARC lub przewodem optycznym. Wbudowany Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfona lub tabletu. Natomiast Dolby Digital, JBL Surround Sound i inteligentny tryb dźwięku zapewniają niesamowity dźwięk za każdym razem, niezależnie od tego czego się słucha czy ogląda. Głęboki bas poprawia dramaturgię thrillerów i filmów kryminalnych, potęguje brzmienie ulubionych zespołów, a także pozwala cieszyć się odtwarzanymi albumami. JBL Bar 2.0 All-in-One to wszystko w jednym.

Nowa seria soundbarów JBL Bar

JBL Bar 2.1 Deep Bass to brzmienie z potężnym, porywającym basem. Salon w prosty sposób może zmienić się w salę kinową czy stadion. Pomimo niewielkich rozmiarów JBL Bar 2.1 zapewnia 300 Wat niesamowitego rozpoznawalnego brzmienia JBL. Telewizor łączy się z soundbarem tylko jednym przewodem – optycznym lub HDMI. Muzykę można dodatkowo strumieniować z telefonu za pomocą wbudowanego Bluetooth. Dolby Digital i JBL Surround Sound zapewniają kinowe wrażenia, dzięki czemu wszystkie oglądane programy czy słuchana muzyka stają się bardziej epickie, ekscytujące i potężniejsze. Dźwięk staje się jeszcze głębszy dzięki 6,5-calowemu subwooferowi bezprzewodowemu.

JBL Bar 5.1 Surround to elegancki 5.1-kanałowy soundbar z dźwiękiem panoramicznym. Wyposażony w 550 W mocy i 10-calowy bezprzewodowy subwoofer zapewnia niesamowite doznania podczas oglądania filmów. Fani strumieniowania muzyki docenią również wbudowane WiFi, które pozwala bezproblemowo zintegrować się z Chromecastem i Airplay 2. Dodatkowo przekazywanie 4K z HDR 10 i Dolby Vision umożliwia pełne wykorzystanie najlepszej rozdzielczości filmów. Natomiast wbudowany Bluetooth to możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki z dowolnego urządzenia inteligentnego.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • JBL Bar 2.0 All-In-One: 769 zł
  • JBL Bar 2.1 Deep Bass: 1549 zł
  • JBL Bar 5.1 Surround: 2599 zł