Nowa strona PCWorld.pl!

Uruchomiliśmy nową stronę internetową magazynu PC World. Witryna wciąż przechodzi fazę testów, w których - nie ukrywamy - liczymy na pomoc i sugestie naszych czytelników.

Nowa strona dostępna jest pod adresem beta.pcworld.pl. Jedną z najciekawszych innowacji, jakie ona wnosi, jest możliwość personalizacji jej wyglądu. Użytkownicy mogą dostosowywać wygląd pcworld.pl do własnych potrzeb i upodobań dzięki modułowej budowie serwisu.

Teraz można zmieniać położenie widocznych na stronie modułów względem siebie. Tylko od was zależy, w jakiej kolejności wyświetlone zostaną moduły Aktualności, Polecamy, Rynek, Ludzie i Popularne tagi oraz Pliki, Centra wiedzy, Multimedia, Porady i Po godzinach. Funkcjonalność tę posiadają też wszystkie podstrony serwisu, które w zależności od klikniętej zakładki (np. Pliki, Testy czy Rozrywka), oferują kolejne, dające się przesuwać moduły.

PCWorld.pl - nowa strona serwisu

PCWorld.pl - nowa strona serwisu

Położenie modułu zmienisz klikając mały trójkątny przycisk "Przesuń niżej" lub "Przesuń wyżej", dostępne w prawym górnym rogu każdego modułu.

Zapamiętywane są również ostatnio otwarte pozycje w poszczególnych modułach, np. Aktualności/Sprzęt, Ludzie/Wywiady bądź Rynek/Barometr Cen. Dzięki temu użytkownik ponownie odwiedzając stronę beta.pcworld.pl od razu uzyska dostęp do informacji, które interesują go najbardziej.

Zawsze możesz powrócić do początkowego wyglądu strony, klikając przycisk "Przywróć domyślne ustawienia".

Mamy nadzieję, że nowy serwis ułatwi naszym użytkownikom dostęp do informacji ze świata komputerów, a zmieniona szata graficzna uprzyjemni pobyt na witrynie pcworld.pl.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania nowego serwisu można zgłaszać za pośrednictwem specjalnego formularza.

Zapraszamy do beta.pcworld.pl


Zobacz również