Nowa, tania edycja Homeworld 2 w sklepach!

W dniu dzisiejszym do sklepów trafiła tania edycja znakomitej, kosmicznej strategii czasu rzeczywistego pt. "Homeworld 2". Gra została wydana w ramach serii Nowa eXtra Klasyka i kosztuje 19,90 zł.

"Homeworld 2" zadebiutował w naszych sklepach pod koniec 2003 roku. Wtedy wydawcą gry była Cenega - tanią edycję firmuje już CD Projekt. "Homeworld 2" to druga odsłona znakomitej, kosmicznej strategii czasu rzeczywistego oferująca nie tylko wciągającą kampanię w trybie singleplayer, ale również opcję gry przez sieć lokalną i Internet dla sześciu graczy.

W kampanii w trybie gry pojedynczej gracze będą mogli ponownie wziąć udział w wydarzeniach kształtujących dzieje Hiigaran, którzy po dotarciu na rodzimą planetę liczyli na koniec udręk i niepokojów. Niestety, na horyzoncie pojawił się nowy, straszny wróg, dysponujący starożytnymi mocami przodków Hiigaran. Akcja drugiej części gry koncentruje się na podróży "statku matki" do najstarszych zakątków galaktyki w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące powodów wygnania Hiigaran z ich rodzinnej planety. W porównaniu do pierwszej części, gra ma znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz nowe statki i całe floty kosmiczne.

Tym, którzy gry nie widzieli, polecam grywalne demo dostępne na naszym serwerze FTP. Demo oferuje trzy misje w trybie single player (jedna treningowa i dwie z pełnej wersji gry) oraz dwie mapy do rozgrywek w trybie gry wieloosobowej - jedną treningową i dwie z pełnej wersji gry.

W przyszłym tygodniu w serii Nowa eXtra Klasyka zadebiutuje kolejna pozycja - "Cesarz: Narodziny Państwa Środka". Jest to gra, która daje niepowtarzalną okazję wcielenia się w Imperatora starożytnego Cesarstwa Chin i prowadzenia swojego ludu przez ponad 3000 lat burzliwej historii. Każda gra w serii Nowa eXtra Klasyka jest wydawana w polskiej wersji językowej i kosztuje jedynie 19,99 zł.

Plik do pobrania:

Homeworld 2 Demo


Zobacz również