Nowa technologia, nowe możliwości - przyłącz się do sieci 5G w T-Mobile

Już od 9 czerwca sieć 5G będzie dostępna dla klientów T-Mobile. Najnowocześniejsza generacja internetu obejmie swoim zasięgiem 46 miast na terenie Polski.

Nowa technologia rozwijająca się na naszych oczach otwiera wiele nowych możliwości dla całego społeczeństwa. Aby te innowacje mogły sprawnie funkcjonować potrzebne są szczególne warunki - nowoczesna infrastruktura internetowa, która może być zapewniona dzięki sieci 5G. Operator T-Mobile ogłosił właśnie uruchomienie nowej generacji internetu - od 9 czerwca 2020 roku wszyscy klienci T-Mobile będą mogli podłączyć się do 5G. Dzięki 1600 stacjom bazowym technologia swoim zasięgiem obejmie 6 mln osób w 46 miastach i miejscowościach całej Polski. Jak powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska:

Dziś z dumą ogłaszam komercyjne uruchomienie sieci 5G w T-Mobile. Nie chcemy czekać na to, co przyniesie przyszłość, tylko ją tworzyć. Dlatego już teraz dajemy naszym klientom możliwość stania się częścią pierwszego etapu tej rewolucji technologicznej i przyłączenia się do 5G. Nie ograniczamy się do jednego, niewielkiego obszaru, a uruchamiamy usługę w szerokiej skali. 5G to niespotykana gama możliwości i naszym celem jest umożliwienie klientom skorzystania z nich tak, jak tego oczekują. Dzisiaj budujemy trwałą podstawę do rozwoju tej technologii, aby w kolejnych miesiącach i latach, bazując na nowych częstotliwościach, zaoferować użytkownikom pełnię możliwości technologii 5G.

5G - całkiem nowa jakość

Do sieci 5G może podłączyć się każdy, kto posiada urządzenie działające w technologii piątej generacji z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz oraz dowolny z oferowanych (od września 2019) planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES. Dostęp do sieci 5G w T-Mobile jest obecnie całkowicie bezpłatny, a dodatkowo w przypadku planów MagentaBIZNES zniesione zostają limity prędkości transmisji danych. Nową generację internetu można uruchomić także przez aplikację Mój T-Mobile. Dostęp będzie możliwy również przy podpisaniu nowej umowy lub aneksu z telefonem 5G. Na klientów T-Mobile będą czekały także nowe oferty związane z rozwojem sieci 5G.

Osoby, które chcą przyłączyć się do sieci 5G w T-Mobile mogą uzyskać dodatkowe informacje na ten temat na stronie www.5g-lab.pl

Zobacz również:

Zajrzyjcie także do naszego rankingu routerów z dużym zasięgiem.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: