Nowa, ulepszona wersja AdwCleaner już do pobrania

AdwCleaner to uznany program do wyrzucania z systemu oraz przeglądarek niechcianych elementów. Mogą być to zarówno aplikacje infekujące system, jak też elementy zmieniające stronę startową przeglądarki i/lub jej domyślny silnik wyszukiwania.

AdwCleaner jest rozwijany od lat i co jakiś czas ukazuje się jego kolejna wersja. Najnowsza wersja AdwCleaner nosi numer 4.108 i można pobrać ją z naszej strony. A czy warto? Jak najbardziej, ponieważ to proste w obsłudze narzędzie, z którym poradzi sobie nawet kompletny laik. Jego obsługa sprowadza się do kilku kliknięć - pierwszym rozpoczyna się skanowanie. Wyniki pokazywane są w kilku zakładkach, gdzie aplikacja zbiera potencjalne szkodniki. Użytkownik otrzymuje zaznaczone - zostaną one usunięte, a jeśli tego nie chce, może je odznaczyć. Następnie wystarczy kliknąć na Usuń i gotowe - wszystkie zaznaczone, złośliwe komponenty powinny zniknąć. W niektórych przypadkach niezbędny może być restart systemu.

Nowa, ulepszona wersja AdwCleaner już do pobrania

AdwCleaner w wydaniu 4.108 posiada zaktualizowaną bazę danych szkodników, zaś cała linia z numerem 4 posiada zmieniony interfejs w stosunku do edycji z numerem 3. Warto dodać, że jest on w polskiej wersji językowej. AdwCleaner to jeden z tych programów, który można mieć pod ręką na wszelkie wypadek.