Nowa wersja Gadu-Gadu 10.1.0.11070 już do pobrania

Pojawiła się nowa wersja komunikatora Gadu-Gadu, tym razem oznaczona numerem 10.1.0.11070. Twórcy programu podkreślają, że zawarte w niej nowości kładą nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo rozmów oraz zupełnie nową funkcję, dzięki której użytkownik na bieżąco informowany o tym, że jego rozmówca właśnie pisze wiadomość.

Nowa wersja Gadu-Gadu 10.1.0.11070 już do pobrania
Kolejne wydanie komunikatora Gadu-Gadu to szereg poprawek i kilka nowych funkcjonalności. Wśród nowości wymienić trzeba zwiększone bezpieczeństwo prowadzonych rozmów tekstowych oraz funkcję tzw. pisaka. Pisak informuje nas o tym, że w danej chwili ktoś zaczyna do nas pisać wiadomość na Gadu-Gadu. Dzięki tej funkcji jesteśmy na bieżąco informowani o tym, że za chwilę znajomy wyśle do nas wiadomość.

Pobierz: Gadu Gadu 10.1.0.11070

Zobacz również:

  • Microsoft zamyka komunikator Teams. Co dalej?
  • Robot sprzątający z bazą czyszczącą - sprzęt, który sam po sobie sprząta? Podpowiadamy, jaki odkurzacz wybrać

Gadu Gadu 10 to także oznaczenia statusu szyfrowania. Teraz użytkownicy GG 10 mogą na bieżąco sprawdzać bezpieczeństwo rozmowy i w każdym momencie dowiedzieć się o tym, jak dbać o poufność internetowych pogawędek. W oznaczeniach użyto 3 typów kłódek.

Nowa wersja Gadu-Gadu 10.1.0.11070 już do pobrania

Strzałkami oznaczone nowe funkcje: kłódki i pisak

Ponadto, w nowej wersji komunikatora wprowadzono wiele poprawek dotyczących funkcjonalności i wydajności programu (np. poprawka edycji w oknie rozmowy GG). Uwzględniono sugestie i błędy przesyłane przez użytkowników.

Nowa edycja Gadu-Gadu to nie tylko komunikator - już od pewnego czasu razem z samym programem dostajemy szereg usług dodatkowych, niestety trudnych do wyłączenia. Niektóre z nich mogą być przydatne, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że przynajmniej kilka można bez żalu usunąć. Wydaje się, że twórcy GG mogliby umożliwić użytkownikom zainstalowanie wyłącznie wybranych usług, tak jak dzieje się to obecnie z dodawaną do programu aplikacją telewizji internetowej IPLA, której instalacja jest opcjonalna.

Wśród usług serwowanych razem z Gadu-Gadu 10 znajdujemy m.in.:

- Centrum Awatarów dające możliwości tworzenia własnych awatarów w oparciu o 1) wgrane zdjęcie, grafikę 2) zdjęcie z kamerki internetowej 3) kreatora awatarów w ramach nowego specjalnego serwisu centrumawatarow.pl

- Gadu Foto - wirtualna galeria - użytkownicy mogą publikować zdjęcia i wymieniać się nimi

- gry Online - użytkownicy GG10 mogą grać między sobą bezpośrednio z poziomu komunikatora. W pierwszej wersji GG10 beta można skorzystać z gier flashowych (minigry) oraz wieloosobowych

- GG Live- usługa służąca do obserwowania aktywności znajomych na różnych serwisach, takich jak: GaduFoto.pl, OPEN.FM, Blip.pl i innych.

- prezenty - wirtualne prezenty, którymi mogą się obdarowywać użytkownicy - informacje o prezencie pokazywane są na liście kontaktów.

- odtwarzacz radia Open.FM z możliwością polecania sobie piosenek

- przeglądarka stron internetowych

Pobierz: Gadu Gadu 10.1.0.11070


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: