Nowa wersja Total Commandera już do pobrania

Christian Ghisler, autor popularnego menedżera plików Total Commander, udostepnił kolejną wersję swojej aplikacji. Edycja 7.04 nie niesie ze sobą żadnych rewolucyjnych zmian, poprawiona została jednak obsługa szyfrowanych archiwów i wiele drobych błędów Total Commandera 7.04.

Pobierz Total Commadner 7.04.

Total Commander to zaawansowany menedżer plików o ogromnych możliwościach, charakteryzujący się jednocześnie przejrzystością interfejsu i prostotą obsługi. Udostępnia widok plików w dwóch panelach, obsługuje kilkanaście formatów plików i ma wbudowanego klienta FTP. Pozwala na pracę w jednej z kilkunastu wersji językowych, w tym polskiej.

Total Commander pozwala na skorzystanie z wszystkich funkcji związanych z zarządzeniem plikami w systemie Windows. Uzytkownik może więc kopiować pliki, przenosić je między katalogami, zmieniać ich nazwy, atrybuty itp. Wbudowany klient FTP pozwala połączyć się z serwerami plików i wymieniać z nimi dane. Obsługa kilkunastu formatów kompresji pozwala na przeglądanie archiwów bez konieczności instalacji dodatkowych modułów.

Total Commander 7.04

Total Commander 7.04

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować program do własnych potrzeb, miedzy innymi przez wiele dostępnych wtyczek i rozszerzeń. Pozwalają one między innymi przeglądać partycje obsługiwane przez systemy z rodziny Linux oraz zwiększać możliwości edycji plików.

Nowości Total Commander 7.04:

- Obsługa szyfrowanych plików ZIP 2.0 (także przez AES)

- Poprawione drobne błędy poprzednich edycji