Nowa wersja programu Fring 3.36 na telefony z systemem Symbian

Ukazała się nowa wersja aplikacji Fring, która jest popularnym narzędziem do prowadzenia rozmów głosowych przez Internet z użyciem telefonu komórkowego. Można rozmawiać z innymi użytkownikami programu, osobami posiadającymi komunikator Skype, MSN Messenger itp.

Fring to doskonała aplikacja, której najważniejszą funkcją jest możliwość nawiązywania bezpłatnych połączeń za pośrednictwem Internetu. Oczywiście w przypadku korzystania z GPRS, EDGE czy UMTS naliczane są opłaty za przesył danych, natomiast nie ma to miejsca w przypadku użycia Wi-Fi.

Dodatkowo aplikacja pozwala komunikować się z osobami korzystającymi z komunikatorów takich jak Skype, MSN Messenger, ICQ, Google Talk, Twitter, AIM oraz Yahoo. Za jej pomocą pożna wysyłać i odbierać pliki - wideo, dźwiękowe, gry, dokumenty itp.

Nowa wersja komunikatora, oznaczona symbolem 3.36 dostępna jest na telefony z systemem S60 3rd edition - wśród najważniejszych zmian można wymienić przebudowany, łatwiejszy w obsłudzie i ładniejszy interfejs, zmieniona struktura menu oraz wsparcie dla wtyczek. Dodatkowo usunięto kilka błędów zgłoszonych przez użytkowników aplikacji.

Pobierz Fring 3.36 do telefonu z systemem Symbian S60 3rd edition.

Dostępne są również wersje aplikacji Fring na telefony oparte o inną platformę:

- Fring 1.0.1.5 na iPhone

- Fring 1.65 na telefony obsługujące aplikacje Java

- Fring 3.24 na telefony z systemem Windows Mobile

- Fring w serwisie PCWorld.pl