Nowe Apple TV, iPod touch oraz paski do Apple Watch już wkrótce w ofercie

Sieć sklepów Target zdradziła informacje na temat nadchodzących urządzeń od Apple. Czego możemy się po nich spodziewać?

Sieć sklepów Target przystąpiła do inwentaryzacji, podczas której pracownicy zauważyli wpisy dotyczące niezaprezentowanych jeszcze sprzętów od Apple. Podczas sprawdzania stanów magazynowych ich systemy do inwentaryzacji pokazały kilka ciekawych ofert. Mowa o nadchodzących urządzeniach, które mogą pojawić się na rynku już w marcu.

Nowe Apple TV, iPod touch oraz paski do Apple Watch już wkrótce w ofercie

Źródło: apple.com

Oprócz słuchawek AirPods X Generation portal 9to5Mac dotarł do rzutów ekranu aplikacji do inwentaryzacji, w której znajdują się wpisy dotyczące Apple TV Gen X, Apple Watch Series X Band oraz iPod Touch X Generation.

Zobacz również:

Sklep Target posiada trzy oferty dotyczące Apple Watch oraz aż cztery wpisy odwołujące się do przystawki Apple TV. Paski sprzedawane mają być za 49 dolarów, a Apple TV kolejnej generacji za 179 dolarów. Obecnie za tyle sprzedawany jest Apple TV 4K z 32 GB wbudowanej pamięci masowej.

Najciekawszym urządzeniem, które pojawiło się w bazie danych Target jest zapominany już iPod touch. Obecna generacja została wprowadzona zaledwie rok temu, ale wykorzystuje nieco przestarzały już procesor z iPhone'a 7. Cena detaliczna iPod'a Touch została ustalona na 399 dolarów. Obecnie za tyle sprzedawany jest najpojemniejszy 256 GB model. Od 399 dolarów zaczynać się ma także cena nadchodzącego iPhone'a 9/SE 2.

Nazwy wszystkich urządzeń są w chwili obecnej robocze i zostaną zamienione na właściwe nazwy po oficjalnej prezentacji sprzętu przez Apple.

Podejrzewamy, że większość z tych produktów faktycznie zostanie odświeżona w niedalekiej przyszłości. Apple pokłada teraz ogromne nadzieje w swojej usłudze Apple TV+, a obecnie sprzedawany Apple TV 4K pojawił się na rynku w 2017 roku. Wprowadzenie nowych pasków do Apple Watch na wiosnę również nie jest niczym niespodziewanym. Apple już kilkukrotnie wprowadzał na rynek akcesoria do swoich urządzeń w okolicach marca.

Bardziej zastanawiająca jest premiera nowego iPod'a touch, który został zaktualizowany zaledwie rok temu, ale z drugiej strony nadal jest to bardzo przestarzała konstrukcja bez Touch ID, ani tym bardziej Face ID.

Źródło: 9to5mac.com