Nowe MMO od Blizzarda już grywalne

Paul Sams, jeden z szefów firmy Blizzard, przyznał że nowa gra MMO ze stajni Blizzarda jest już grywalna. Czy zatem już niedługo będziemy mieli okazję poznać następcę niezwykle popularnego World of Warcraft?

W zeszłym roku Frank Pearce, współzałożyciel Blizzard Entertainment, poinformował że twórca popularnego WoW-a pracuje nad kolejnym MMO (tymczasowa nazwa kodowa produktu to 'Titan'). Tytuł ten prawdopodobnie pojawi się na sklepowych półkach w czwartym kwartale 2013 roku - graczom pozostają więc jeszcze ponad dwa lata czekania.

Stosunkowo długi okres jaki pozostał do premiery nie oznacza jednak, iż nowe MMO jest w bardzo wczesnej fazie realizacji. Paul Sams przyznał, iż pracownicy firmy Blizzard "grają już w nową produkcję". Jego zdaniem tytuł ten ma mieć potencjał większy od World of Wacraft. 'Titan' ma się bowiem rozwijać przez kolejne 10, 15 czy może nawet 20 lat.

Czas pokaże czy przyjdzie nam ponownie skonfrontować się z prawdziwą rewolucją na miarę WoW-a. Póki co, z niecierpliwością czekamy na Diablo 3 - kolejną wielką produkcję programistów Blizzarda.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10