Nowe akcesoria dla iPodów od Kensingtona

5 nowych akcesoriów dla przenośnych odtwarzaczy muzycznych iPod przygotowała firma Kensington. Są to głośniki, przekaźnik sygnału radiowego FM oraz drugie tego typu urządzenie z możliwością samodzielnego odbioru audycji, adapter i torba.

Głośniki SX 2000 Speakers, jak zapewnia producent, oferują lepszą jakość dźwięku, w tym większą głębię niskich tonów. Będzie je można podłączyć do każdego odtwarzacza z podstawką dokującą jak również do innych urządzeń (za pomocą wejścia typu "jack"). Cena głośników to 159,99 USD.

Micro FM Transmitter także współpracuje z iPodami z podstawką dokującą, w tym także z najnowszym iPodem nano, a umożliwia słuchanie muzyki zapisanej na dysku iPoda przez odbiornik radiowy. Jego cena to 49,99 USD.

Digital FM Radio/FM Transmitter - posiada tę samą funkcjonalność, co poprzednie urządzenie oraz, dodatkowo, funkcję odbioru audycji radiowych. Wyposażony jest w podświetlany z tyłu wyświetlacz i działa z iPodami z podstawką dokującą. Kosztuje 79,99 USD.

Travel Plug Adapter/ USB Charger przeznaczony jest dla użytkowników iPodów shuffle, a umożliwia doładowywanie baterii odtwarzacza poprzez różne gniazda elektryczne, spotykane w różnych krajach. Jego koszt to 39,99 USD. Kensington przygotował także dla posiadaczy iPodów shuffle nową torbę do wygodnego przenoszenia odtwarzacza, która kosztuje 19,99 USD.

Więcej informacji: Kensington.