Nowe akcesoria gamingowe od HP [aktualizacja - polskie ceny]

HP zaprezentowało dziś nie tylko nowe laptopy gamingowe, ale również szereg akcesoriów, które mają znacznie uprzyjemnić cyfrową zabawę.


OMEN X 25 i OMEN X 25f

OMEN X 25 i OMEN X 25f to dwa dedykowane graczom monitory o przekątnej 24", pokazujące obraz w natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Zwraca uwagę wysoka częstotliwość odświeżania - 240 Hz, a także niewielkie ramki wokół wyświetlacza. Aby jakość grafiki była jak najlepsza, oba modele korzystają z technologii NVIDIA G-SYNC oraz AMD Radeon FreeSync. Są również wyposażone w funkcję redukcji światła błękitnego, dzięki czemu oczy będą mniej męczyć się zarówno podczas grania, jak i przeglądania internetu, pracy z programami czy oglądania filmów. W obudowach znalazły się wejścia HDMI (jedno w 25 i dwa w 25f) oraz USB (po dwa w każdym) i jedno Display Port 1.2

Nowe akcesoria gamingowe od HP [aktualizacja - polskie ceny]

OMEN X 25

Monitor OMEN X 25 ma być dostępny w Polsce w lipcu w cenie od 2 699 zł

Monitor OMEN X 25f ma być dostępny w Polsce w lipcu w cenie od 1 969 zł

OMEN Photon Wireless Mouse

OMEN Photon Wireless Mouse to myszka gamingowa, wyposażona w 11 konfigurowalnych przycisków. Komunikuje się z laptopem lub komputerem bezprzewodowo, korzystając z pasma 2,4 GHz. Zastosowana w niej bateria ma umożliwić pracę 50 godzin bez konieczności ładowania, a gdy trzeba ją naładować, można do tego wykorzystać technologię ładowania bezprzewodowego Qi. Czas reakcji myszki to zaledwie 0,2 ms, dlatego powinna sprawdzić się w dynamicznych grach akcji, jak FPS-y. Żywotność każdego ze wspomnianych przycisków to aż 50 milionów kliknięć. Użytkownik może samodzielnie ustalić poziom rozdzielczości DPI (nawet w locie) w szerokim zakresie - od 100 do 16000. Na tym nie koniec zalet myszki OMEN Photon. Kolejna to możliwość ustalenia podświetlania RGB - dostępna jest pełna paleta 16,8 mln kolorów.

Zobacz również:

Nowe akcesoria gamingowe od HP [aktualizacja - polskie ceny]

Mysz bezprzewodowa OMEN Photon ma być dostępna w Polsce w lipcu w cenie od 639 zł

HP Pavilion Gaming Mouse 200 i HP Pavilion Gaming Mousepad 400

Nowe akcesoria gamingowe od HP [aktualizacja - polskie ceny]

Kolejna nowość to przewodowa myszka gamingowa HP Pavilion Gaming Mouse 200. Czułość DPI można zmieniać w locie - maksymalna to 3,200 DPI, oferuje pełną gamę efektów podświetlenia RGB (także z możliwością zmiany w każdej chwili). Ma ergonomiczny kształt, dzięki któremu dłoń nie powinna męczyć się nawet podczas dłuższych sesji, a kabel o długości 2 metrów pozwala na wygodne operowanie urządzeniem. Polecana jest wraz z podkładką HP Pavilion Gaming Mousepad 400 - ma ona 350 x 280 mm, podpina się ją do komputera lub laptopa za pomocą kabla USB, dzięki czemu można dopasować kolorystykę.

Nowe akcesoria gamingowe od HP [aktualizacja - polskie ceny]

Mysz gamingowa HP Pavilion 200 ma być dostępna w Polsce w lipcu w cenie od 129 zł, tak samo jak gamingowa podkładka pod mysz HP Pavilion 400, która będzie kosztować od 169 zł.