Nowe amplitunery Pioneera

Pioneer wprowadził do oferty kina domowego pierwsze urządzenia z nowej linii. Wśród nich znalazły się cztery modele amplitunerów: VSX-D512, VSX-D712, VSX-D812 oraz najbardziej rozbudowany VSX-D912.

Nowe amplitunery Pioneera

Pierwszy z nich dysponuje mocą 5x 80 W, wejściem 5.1-kanałowym, 3 cyfrowymi wejściami, oraz jednym wyjściem optycznym. Obsługuje formaty Dolby Digital, DTS i Dolby Pro Logic II. Ponadto wyposażono go w finkcje Virtual Surround Back, która sprawia, że jest on również kompatybilny z formatami Dolby Digital EX i DTS-ES, z tym, że kanał tylny centralny generowany jest "wirtualnie".

VSX-D712 dysponuje mocą 5 x 100W i wyposażony jest w dekodery identyczne jak w modelu D512. Ponadto posiada firmowy system kalibracji akustycznej o nazwie MCACC.

VSX-D812 to urządzenie dysponujące dekoderami Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II, Dolby Digital EX, DTS-ES, DTS 96/24, 6-kanałowym wzmacniaczem o mocy 100 W każdy. Również ten model posiada manualną wersję systemu kalibracji akustycznej MCACC.

Nowe amplitunery Pioneera

VSX-D912 wyposażono w automatyczny system kalibracji akustycznej MCACC z mikrofonem do pomiaru akustyki pomieszczenia. Amplituner dysponuje mocą 6 x 100 W, oraz kompletem dekoderów Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II, Dolby Digital EX, DTS-ES, DTS 96/24. Wszystkie modele, oprócz VSX-D912, który oferowany jest wyłącznie w kolorze srebrnym, dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub srebrnej.

W Polsce nowe modele powinny pojawić się w ofercie już w ciągu najbliższych 2 tygodni. Wtedy też będą znane dokładne ceny nowych produktów.

Dystrybutor:

http://www.dsv.com.pl