Nowe ceny iPhone'ów w Play i odświeżony iPod touch od Apple

Polski operator Play na kilka miesięcy przed premierą nowego iPhone’a 6 aktualizuje cenniki modelu iPhone 5s o pojemności 16 GB i 32 GB. Apple z kolei wprowadza do sprzedaży odświeżony model swojego odtwarzacza muzycznego iPod touch w 16-gigabajtowej wersji.

Użytkownicy zainteresowani w Polsce smartfonami Apple z pewnością ucieszy nowa promocja operatora Play. Sieć zaktualizowała cenniki najnowszego smartfona firmy z Cupertino, czyli iPhone’a 5s. W umowach abonamentowych można nabyć teraz ten model w wersji 32 GB lub 64 GB, a obniżki wynoszą nawet 670 złotych.

Operator Play za pośrednictwem blogu swojego rzecznika Marcina Gruszki chwali się, że to najlepsza oferta z iPhone’m spośród wszystkich polskich operatorów, a ceny iPhone’a 5s o wyższej pojemności (32 GB/ 64 GB) w zależności od konkretnej oferty mogą się nawet zrównać cenowo z wersją 16 GB. Promocja ograniczona jest czasowo od 27 czerwca do 30 czerwca i ważna jest do wyczerpania zapasów.

Nowe ceny iPhone'ów w Play i odświeżony iPod touch od Apple

To zresztą nie jedyne nowości ze świata Apple. Firma Tima Cooka wysłała dzisiaj w świat komunikat o odświeżeniu najtańszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu iOS. Mowa o odtwarzaczu iPod touch. Urządzenie w wersji o pojemności 16 GB doczekało się szeregu nowych kolorów obudowy oraz udoskonalonego aparatu iSight.

Moduł fotograficzny w odświeżonym iPodzie touch pozwala na robienie zdjęć o wielkości 5 megapikseli i kręcenie filmów w Full HD 1080p. Obniżona została też cena tego modelu z 229 dolarów na 199 dolarów. Urządzenie już dziś trafiło do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, a niedługo powinno zawitać do Europy.