Nowe demo Sacred 2: Fallen Angel już u nas

Zaktualizowaliśmy naszą bazę o angielską wersję językową dema Sacred 2: Fallen Angel. Zapraszmy do ściągnięcia i przetestowania gry jeszcze przed premierą.

Nie dalej jak tydzień temu światło dzienne ujrzała wersja niemieckojęzyczna dema Sacred 2. Teraz producent pochwalił się wersją demonstracyjną w języku angielskim. Obydwie dotyczą tego samego etapu w grze.

Akcja Sacred 2: Fallen Angel osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. W pełnej wersji użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in. na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.

Zapraszamy do pobania wersji demonstracyjnej Sacred 2: Fallen Angel z naszego serwera.


Zobacz również