Nowe drivery do GeForce2 MX

Od wczoraj można za darmo pobrać nowe sterowniki do karty Geforce2 MX, które mają jeszcze bardziej usprawnić pracę komputerów.

Jeśli ktoś jest posiadaczem komputerów Power Mac z procesorem G4 i kupił go w tym roku z pewnością będzie zainteresowany możliwością ściągnięcia nowych driverów do chipa graficznego Nvidii. Zgodnie z tym co powiedziała firma Apple aktualizacja sterowników ma na celu zmianę dotychczasowego oprogramowania karty graficznej oraz instalację nowych sterowników systemowych Mac OS 9, które poprawią wydajność i możliwości używanych aplikacji graficznych. Najnowsze oprogramowanie samo w sobie ma zniwelować konflikty powstające pomiędzy dotychczasową wersją, a rozwinięciami systemowymi (oprogramowanie instaluje się tylko wtedy gdy na komputerze jest starsza wersja).

Karta GeForce2 MX jest standardowym elementem w niektórych modelach komputerów Macintosh, tak więc posiadacze Power Maca z procesorem G4 taktowanym zegarem 533MHz, 667MHz czy 773MHz mogą pobrać z witryny Apple odpowiednie pliki i sprawdzić czy rzeczywiście Quake szybciej biega.

www.apple.com


Zobacz również