Nowe etui Belkina dla iPodów

W ofercie spółki Apple IMC Poland SAD pojawiły się nowe akcesoria marki Belkin dla urządzeń iPod i iPhone. Tym razem są to etui dla najnowszej generacji odtwarzaczy Apple oraz smartfona z logo jabłka.

Dla najnowszych iPodów classic, nano i touch przygotowane zostały etui Leather Folio Case i Sport Armband Plus. Pierwsze z wymienionych przypomina nieco portfel i posiada otwory umożliwiające korzystanie ze stacji dokującej oraz z przełącznika zabezpieczającego menu bez konieczności wyjmowania iPoda z etui. Dostępne jest w trzech kolorach (Black/Chocolate, Cameo Pink/Chocoalte, Persimmon/Bone), a kosztuje 110 zł brutto.

Nowe etui Belkina dla iPodów

Belkin Leather Folio Case dla iPoda

Sport Armband Plus to z kolei opaska naramienna wykonana z włókna poliestrowego. Razem z nią w zestawie znajduje się kapsuła do przechowywania kabla słuchawkowego. Ten model także wyceniono na 110 zł brutto.

Nowe etui Belkina dla iPodów

Belkin Sport Armband Plus dla iPoda

Dla użytkowników iPhone'a przeznaczone jest etui Acrylic Case, wyposażone w odpinaną podpórkę, która pozwala na ustawienie urządzenia w pozycji ułatwiajacej oglądanie filmów. Kosztuje 105 zł.

Nowe etui Belkina dla iPodów

Belkin Acrylic Case dla iPhone'a

Więcej informacji: Belkin, Apple