Nowe, europejskie demo Savage

Na krótko przed europejską premierą ciekawie zapowiadającej się gry 'Savage: The Battle For Newerth' jej wydawca, firma Digital Jesters, opublikował nową wersję demonstracyjną. Wraz z demem do rąk graczy trafi również nowy, stworzony z myślą o nich, komunikator XFire.

Nowe, europejskie demo Savage

Widok z perspektywy wojownika z rasy Bestii

Savage jest grą akcji FPP, przeznaczoną wyłącznie do drużynowych rozgrywek w trybie wieloosobowym, w której przyjdzie nam toczyć krwawe i brutalne pojedynki w scenerii Fantasy. Drużyny mogą składać się maksymalnie z 32 graczy, wśród których będzie 31 wojowników i dowódca. Zadaniem gracza na stanowisku dowodzenia, poza dostarczaniem taktycznych rozwiązań w czasie bitwy, będzie rozbudowa i utrzymanie stosownego arsenału uzbrojenia.

Nowe, europejskie demo Savage

Widok z perspektywy ludzkiego dowódcy

Opublikowane właśnie demo gry oferuje trzy nowe mapy wraz z zestawem ludzkich wojowników i bestii oraz odpowiadającymi obu rasom budynkami. W wersji demonstracyjnej zawarto również nowy, przeznaczony przede wszystkim dla graczy komunikator Xfire (wersja beta do pobrania z naszego serwera FTP).

Nowe, europejskie demo Savage
Xfire to rewolucyjny komunikator, którego podstawowym zadaniem jest umożliwienie zaprzyjaźnionym graczom łatwego zaaranżowania wspólnych rozgrywek wieloosobowych. Dzięki Xfire gracze będą, na bieżąco informowani w jaką grę, na jakim serwerze grają właśnie ich znajomi. Komunikator pozwala również na natychmiastowe (jedno kliknięcie) i bezpośrednie połączenie z wybranym serwerem, czy konkretną rozgrywką. Ta funkcja obecnie obsługuje 25 gier, wśród których znalazły się m.in. America's Army: Operations, Battlefield 1942, Call of Duty, Counter-Strike, Unreal Tournament 2004 Demo. Natomiast funkcja, która pozwala zobaczyć gdzie, w co i kiedy grają nasi znajomi obejmuje ponad 60 tytułów przeznaczonych do rozgrywek w sieci. Pełna lista na stronie:http://www.xfire.com .

Premiera Savage: The Battle For Newerth w Wielkiej Brytanii planowana jest na jutro, 26 lutego 2004r. W pozostałych krajach europejskich gra trafi do sklepów w marcu lub kwietniu br.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1774&sys=gry

Komunikator XFire:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1773&sys=gry