Nowe funkcje Windowsa 10 jeszcze w tym roku?

Windows 10X wzbudził duże zainteresowanie wśród użytkowników. Szczególnie jeśli chodzi o nowości w obrębie interfejsu i dodatkowych funkcji. Niebawem te zmiany mają się pojawić w aktualizacji podstawowej wersji "dziesiątki".

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Microsoft wstrzymuje prace nad rozwojem Windowsa 10X. Amerykanie w tej chwili skupiają się na dużej aktualizacji do podstawowej wersji Windowsa, która ma nosić nazwę Sun Valley.

Użytkowników, którzy czekali na Windowsa 10X może cieszyć fakt, że część rozwiązań ma trafić do aktualizacji Sun Valley. Microsoft obecnie pracuje nad przeniesieniem ulepszeń interfejsu użytkownika. Mówi się o tym, że aktualizacja ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Wygląd interfejsu ma być jeszcze bardziej nowoczesny. Ostre krawędzie mają być zastąpione zaokrąglonymi brzegami. Po aktualizacji Sun Valley, system ma być jeszcze bardziej przyjazny dla osób korzystających z ekranów dotykowych. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.