Nowe gry EA - wkrótce w sprzedaży!

Firma Cenega Poland poinformowała nas, że już za kilka dni odbędzie się premiera całej serii długo oczekiwanych gier firmy Electronic Arts.

Każdy gracz, który z niecierpliwością czekał na Anno 1503: Nowy Świat, Battlefield 1942 The Road to Rome, Breath of Fire 4, Dino Crisis 2 oraz Ultima Online: The Age of Shadows, może spodziewać się tych gier w sklepach w przeciągu kilku najbliższych dni.

Poniżej krótka charakterystyka nadchodzących tytułów:

Anno 1503 to strategia ekonomiczna, łącząca elementy takich kultowych pozycji jak: Settlers, Age of Empires i Civilization, opracowana w profesjonalnej, polskiej wersji językowej, a będąca jednocześnie kontynuacją Anno 1602. W grze trzeba będzie odkrywać nowe lądy, troszczyć się o dostawy materiałów, organizować szlaki handlowe i oczywiście bawić się w polityków, dyplomatów i... zdrajców.

The Road to Rome to pakiet dodatkowych misji do jednej z najlepszych gier FPP ostatnich lat - Battlefield: 1942. Wszyscy fani drugiej wojny światowej, dynamicznej akcji i przede wszystkim - świetnej zabawy z przyjaciółmi znajdą w nim kolejny

pretekst do stoczenia wielu bitew - tym razem w czasie kampanii włoskiej. Gra dostępna będzie w cenie 79,90 zł.

Breath of Fire IV to gra kontynuująca opowieść o "smoczych ludziach", którzy poświęcili swe życie walce ze złą boginią i przywróceniu pokoju na świecie. Gra dostępna będzie w cenie - 79,90 złotych.

Dino Crisis 2 to kontynuacja Dino Crisis, w której główna bohaterka - Regina - powraca, aby stanąć oko w oko z jeszcze bardziej zabójczymi dinozaurami. Tym razem gracz będzie jednak miał możliwość walki na otwartych przestrzeniach, w bogatych lokacjach, np. w dżungli, gdzie będzie musiał walczyć o przetrwanie. Gra dostępna będzie w 79,90 złotych.

Ultima Online: Age of Shadows to wspaniały pakiet rozszerzający grę Ultima Online, bestsellerowe RPG firmy Origin. Wprowadza on do gry dwie nowe profesje, zupełnie nowe zadania do wykonania, 20 potworów, w tym trzech potężnych przeciwników oraz dziesięć nowych rodzajów broni. Age of Shadows to również zupełnie nowy kontynent oraz system podziemnych korytarzy - największy, jaki do tej pory widziała Ultima Online. Najważniejszą jednak nową opcją dodatku jest narzędzie, dzięki któremu będzie można zmienić kształt własnego domostwa. Wreszcie - najnowsze ulepszenie to nowy system czarów (możliwość łączenia zaklęć i przedmiotów) oraz usprawnienia graficzne.


Zobacz również