Nowe gry MMO od CD Projektu

CD Projekt, polski dystrybutor gier komputerowych, poinformował, że jego plan wydawniczy zostanie wzbogacony o kolejne tytuły firmy NCsoft!

Wydawca ten, znany jest głównie dzięki rewelacyjnym grom sieciowym pt. "Lineage" i "Guild Wars". Dzięki umowie zawartej pomiędzy firmą NCsoft, i CD Projekt, w Polsce pojawią się, tak znakomite gry MMO (Massively Multiplayer Online), jak "City of Heroes", "City of Villains", "Lineage II", a w przyszłości także "Auto Assault" oraz "Tabula Rasa". Dla chętnych dostępne będą także wydania kolekcjonerskie.

Tytuły NCsoftu będą osiągalne w Polsce za pomocą internetowego kanału dystrybucji firmy CD Projekt. W tym celu na stronach dystrybutora zostanie uruchomiona oferta przedsprzedaży. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Założona w 1997 roku, koreańska firma NCsoft jest dziś wiodącym producentem gier online na świecie. Do historii branży komputerowej wszedł efekt pracy NCsoftu z 2000 roku, kiedy to ponad 100.000 osób połączyło się jednocześnie z flagowym produktem firmy, grą Lineage. Dziś na świecie jest ponad 3.5 miliona subskrybentów tej gry.


Zobacz również