Nowe gry Microsoftu w ofercie Cenegi

Firma Cenega Poland poinformowała, że już wkrótce wyda trzy produkty firmy Microsoft: 'Dungeon Siege', 'MechWarrior 4: Mercenaries' i 'Links 2003'.

'Dungeon Siege' to gra RPG, łącząca w sobie elementy klasycznego role-playing z niezwykle dynamiczną akcją. Wkrocz do fantastycznego, trójwymiarowego świata i stań do walki ze złem. Czeka na Ciebie przygoda, niepowtarzalne przeżycia i efektowny tryb gry wieloosobowej dla ośmiu graczy.

'MechWarrior 4: Mercenaries' to efektowna symulacja walki wielkich robotów. Siądź za sterami ogromnego Mecha i ruszaj do walki - tym razem nie o honor, a o pieniądze. W Twojej najemniczej karierze czeka na Ciebie ponad 40 zupełnie nowych misji i 35 różnych rodzajów Mechów.

'Links 2003' to niezwykle realistyczny symulator gry w golfa. W wersji 2003 znaleźć można poprawioną grafikę, sześć zupełnie nowych pól golfowych, trójwymiarowe postacie i specjalny system dynamicznej kamery. Links 2003 to również niezwykle potężny edytor plansz, firmowany nazwiskiem Arnolda Palmera.

Więcej informacji wkrótce.


Zobacz również