Nowe gry Vivendi w ofercie CD Projektu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w planie wydawniczym firmy pojawiły się dwie znakomicie zapowiadające się gry Vivendi Universal Games - Empire Earth 2 i SWAT 4.

SWAT (Special Weapons And Tacticts) to doskonale wytrenowany oddział amerykańskiej policji przygotowany na sytuacje, w których regularne oddziały policji nie radzą sobie z zagrożeniem. W grze SWAT 4 - kolejnej już części popularnej serii - możemy objąć dowództwo nad doborową grupą w tym realistycznym symulatorze akcji oddziałów SWAT. Gra pojawi się już w kwietniu, w polskiej kinowej wersji językowej w cenie 99,90 zł

Więcej szczegółów o grze

Z kolei Empire Earth 2 to sequel strategii czasu rzeczywistego, która w 2001 roku otrzymała od serwisu Gamespy.com prestiżowy tytuł "Gry Roku na PC". Fabuła drugiej części poprowadzi nas przez 15 kolejnych epok historycznych na przestrzeni przeszło 10 000 lat! W drugiej odsłonie gry nie zabraknie nowych jednostek, opcji i postaci specjalnych, osadzonych w 3 rozległych kampaniach. Gra pojawi się w pełnej wersji językowej w maju w cenie 99,90 zł.

Więcej informacji o grze


Zobacz również