Nowe gry w planie wydawniczym CD Projekt

Na mocy umowy podpisanej z Acclaim, firma CD Projekt została wyłącznym wydawcą gier 'Juiced' i 'The Bard's Tale' na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Zarówno gra 'Juiced', której premiera została zaplanowana na wrzesień, jak i zapowiedziana na listopad gra 'The Bard's Tale', już teraz uznawane są za potencjalne przeboje 2004 r.

'Juiced' - to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wszystkich miłośników szybkich samochodów, ale przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie nieograniczoną możliwość ulepszania posiadanego auta. Autorzy gry położyli ogromny nacisk zarówno na wyścigi, które pozwolą nam na zdobywanie pieniędzy, jak i na tuningowanie dobrze nam znanych wozów, takich, jak Honda CRX, Mitsubishi Eclipse, Toyota Supra i wiele innych.

The Bard's Tale - to rozbudowana gra RPG, która wyróżnia się tym, że nasz bohater bardziej będzie dbać o zawartość swojej sakiewki, niż ratowaniem świata. W grze, oprócz licznych akcentów humorystycznych, czekać na nas będzie także bardzo ciekawa i nieliniowa fabuła.

Więcej informacji o polskim wydaniu gier 'Juiced' i 'The Bard's Tale' wydawca obiecuje wkrótce.