Nowe gry z CDP

Wczoraj do sklepów i kiosków w całej Polsce trafiły nowe tytuły z katalogu wydawniczego CD Projektu - z serii eXtra Gra - premierowe wydanie Robin Hood: Legenda Sherwood oraz cztery nowe tytuły z serii eXtra Klasyka: Rails Across America, Larry 7, The Sting: Kariera Gangstera i Sacrifice.

Robin Hood: Legenda Sherwood, autorstwa Wanadoo jest grą taktyczną z elementami zręcznościowymi, której akcja toczyć się będzie w XII-wiecznej Anglii. Jak sama nazwa wskazuje gracz wcieli się w rolę słynnego na całym świecie banity z Sherwood, a jego podstawowym zadaniem będzie pokonanie szeryfa z Nottingam i umożliwienie powrotu Ryszarda Lwie serce na tron Anglii. Gra została wydana w pełnej Polskiej wersji językowej i kosztuje tylko 29,99 zł. W tej edycji eXtra Gry rozpoczyna się również konkurs, w którym można wygrać trzy tytuły ze stajni CDP w pełnym, premierowym wydaniu: Gothic II, Iron Storm lub II Wojnę Światową

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie www.extragra.com

"Rails Across America" to gra strategiczna, polegająca na zarządzaniu siecią połączeń kolejowych w Ameryce Północnej. Począwszy od 1830 do czasów współczesnych masz możliwość zarządzania ogromnym taborem kolejowym poruszającym się po setkach szlaków rozsianych po całym kontynencie. Oprócz tradycyjnych metod rozwijania swojego przedsiębiorstwa gracz może również wpływać na urzędników państwowych i liderów związkowych.

Larry 7 to gorąca i śmieszna gra przygodowa rozgrywająca się na gigantycznym statku wycieczkowym pełnym kobiet, egzotycznych drinków i zwariowanej muzyki. Głosów postaciom z gry użyczyli Jerzy Stuhr i Pani Kapitan - Katarzyna Figura.

The Sting: Kariera Gangstera to gra akcji rozgrywająca się w olbrzymim wirtualnym mieście. Gracz rozpoczyna karierę jako nikomu nie znany rabuś, by później obrabiać coraz lepiej strzeżone miejsca. A zabezpieczeń i alarmów jest bardzo wiele!

W Sacrifice gracze wcielą się w postać wielkiego maga, który będzie walczyć w imieniu wybranego przez siebie boga o panowanie nad zrujnowanym światem. Sporo zróżnicowanych czarów i przyzwoita oprawa graficzna przyciągnie na pewno wielu strategów.

Wszytkie gry z serii eXtra klasyka zostały wydane w pełnej polskiej wersji językowej i kosztują 19,90 zł.


Zobacz również