Nowe gry z serii KKK i SuperSeller już w sprzedaży

W dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całego kraju trafiły kolejne tytuły z dobrze znanych graczom serii 'Kolekcji Klasyki Komputerowej' oraz 'SuperSeller'. Gry 'Afrika Korps' i 'RC Cars' są tym samym od dziś dostępne w cenie 29,90 złotych, a gry 'Championship Manager 03/04' i 'Warlords IV: Bohaterowie Etherii' nabyć można za 49,90 złotych. Wszystkie cztery tytuły opracowane zostały w polskiej wersji językowej.

Championship Manager 03/04 (SuperSeller)

Bestsellerowy 'Championship Manager 4' został odnowiony, odświeżony i wyposażony w opcje, których żądali gracze - i tak powstał 'Championship Manager 03/04'. W nowej odsłonie legendarnej już serii znajdziemy oczywiście aktualne dane dotyczące sezonu 2003/2004, ale również szereg usprawnień - między innymi cztery nowe ligi, edytor przedmeczowy i możliwość oglądania uprzednio zapisanych meczów.

Więcej Informacji o grze

Warlords IV: Bohaterowie Etherii (SuperSeller)

'Warlords IV: Bohaterowie Etherii' to strategia turowa fantasy, w której gracze korzystają z usług tytułowych bohaterów - specjalnych postaci, zyskujących z czasem doświadczenie, nowe zdolności i zaklęcia. Pojedynczy bohater, dzięki swoim unikalnym możliwościom jest potencjalnie zdolny do pokonania samotnie całych armii i stania się tym samym najpotężniejszym wojownikiem w Heterii. Warlords IV to zupełnie nowy silnik gry oraz możliwość toczenia walk również na poziomie taktycznym.

Więcej Informacji o grze

Afrika Korps (KKK)

Taktyczna gra strategiczna Afrika Korps pozwala graczowi wziąć udział w historycznych kampaniach, które toczyły się w Afryce w czasie drugiej wojny światowej. W czasie dwudziestu interesujących misji możesz poprowadzić do boju wojska brytyjskie i niemieckie.

Więcej Informacji o grze

RC Cars (KKK)

'RC Cars' to niezwykle dynamiczna gra wyścigowa, w której gracze kierują realistycznie odtworzonymi modelami samochodów zdalnie sterowanych. Na niezwykle ciekawych trasach toczyć można zaciekłe pojedynki z graczami komputerowymi lub przyjaciółmi.

Więcej Informacji o grze

Gry z serii SuperSeller to jubileuszowe edycje bestsellerowych gier PC z katalogu firmy Cenega Poland. Do serii tej trafiają tylko gry, które uzyskały najlepsze wyniki w recenzjach prasowych i które sprzedały się w minimum ośmiu tysiącach egzemplarzy. SuperSeller to także profesjonalna, polska wersja językowa i atrakcyjna cena - 49,90 złotych. Gry sprzedawane są w opakowaniu DVD, z charakterystyczną okładką w kolorze srebrnym.

Gry z serii Kolekcja Klasyki Komputerowej to jedne z najbardziej znanych tytułów na rynku, które osiągnęły status pozycji kultowej w swoim gatunku. Gry sprzedawane są w opakowaniu DVD, z okładką w kolorze białym i charakterystycznym srebrnym logo i dostępne są w cenie 29,90 zł.


Zobacz również