Nowe gry z serii SuperSeller w sklepach

Do sprzedaży trafiły już kolejne gry z serii SuperSeller. Tym razem aż dziewięć hitów pojawi się na półkach sklepowych w przystępnej cenie 49,90 zł. Wśród udostępnionych tytułów znalazły się takie gry jak 'Beyond Good & Evil', ' Prince of Persia: Piaski Czasu', 'XIII', 'Railroad Tycoon 3' i 'Age of Wonders: Magia Cienia'. Ponadto w pierwszej połowie października, w ramach serii SuperSeller pojawi się także platynowa edycja gry 'Operation Flashpoint'.

Prince of Persia: Piaski Czasu

Akcja gry toczy się średniowiecznej Persji, najbardziej oświeconym, a zarazem najbardziej tajemniczym z ówczesnych mocarstw. Gracz wciela się w rolę tytułowego księcia, który podczas zwiedzania zdobytego właśnie zamku zostaje sprowokowany przez zdradliwego wezyra do rozbicia pradawnego artefaktu. Korzystając z magicznego sztyletu Książe niszczy klepsydrę zawierającą Piasek Czasu, powodując wybuch chaosu w całym królestwie. Żeby przywrócić dawny porządek książę Persji musi naprawić swój błąd. Wyrusza więc na niebezpieczną wyprawę...

Wersja demonstracyjna

Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil jest przygodową grą akcji, przygotowaną przez słynnego francuskiego twórcę gier komputerowych - Michela Ancela. W grze wcielamy się w Jade, przedstawicielkę rasy zamieszkującej pokojowo nastawioną planetę Hyllis. Raniona w walce z inwazyjnymi siłami obcych, nasza bohaterka trafia do szpitala, gdzie doświadcza szeregu wizji, z których wynika, że mimo zapewnień rządu, jej planecie wciąż grozi niebezpieczeństwo. Jade przyłącza się więc do ruchu oporu, a jej zadaniem będzie odkrycie wielkiego spisku, w który wplątani są członkowie rządu.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry mobilne. W co zagrać na telefonie z Androidem lub iOS? [MAJ 2022]
  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej

Więcej Informacji o grze

www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=858

XIII

XIII jest ciekawą grą FPP, która powstała na podstawie kultowego komiksu o tym samym tytule. Gracz wciela się w bohatera, który budzi się na opuszczonej plaży w Nowej Anglii. Postrzał w głowę spowodował uszkodzenie mózgu i niemal całkowity zanik pamięci. Jedyne, co może sugerować jego tożsamość, to zagadkowy tatuaż na piersiach - XIII - oraz klucz do skrytki bankowej w Nowym Jorku. Gracz wyrusza więc w pełną niebezpieczeństw drogę, podczas której ma nadzieję znaleźć informacje i odzyskać pamięć. W trakcie rozgrywki gracz będzie musiał stawić czoło bezwzględnym najemnikom, którzy za wszelką cenę będą chcieli, powstrzymać go przed rozwiązaniem zagadki jego przeszłości i odkryciu roli jaką miał odegrać w tajemniczym zabójstwie prezydenta USA. Grafika gry powstała w oparciu o silnik Unreal i została oczywiście utrzymana w komiksowym stylu.

Tomb Raider: The Angel of Darkness

Akcja poprzedniej części pt. Last Revelation kończy się śmiercią słynnej pani archeolog, okazuje się jednak, że w niewyjaśnionych okolicznościach... udaje się jej przeżyć. Dotknięta swego rodzaju amnezją Lara budzi się w Paryżu, a obok leżą zwłoki jej mentora Von Croya. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że to właśnie ona dokonała zabójstwa. Lara musi więc uciekać przed policją na całym świecie.

Tym razem programiści z Core skupili się bardziej na wątku przygodowym serii i dlatego niektóre poziomy to czyste zagadki detektywistyczne, a w czasie pierwszego poziomu - rozgrywającego się w Paryżu gracz nie będzie musiał nawet wyciągać słynnych pistoletów panny Croft. Kolejne poziomy to już klasyczny Tomb Raider - podziemia stolicy Francji, a nawet wycieczka do Pragi. W grze znajdą się też elementy gry RPG (bohaterowie skaczą z czasem coraz wyżej i biegają szybciej) i znacznie uproszczony system kontroli postaci, w tym - możliwość zaawansowanej walki wręcz z przeciwnikami.

Age of Wonders: Magia Cienia

Age of Wonders: Magia Cienia to kontynuacja strategicznej gry fantasy, która wprowadza gracza w sam środek mitycznego świata. W świecie gry potężne Imperium wznowiło swą ofensywę na Antyczne Rasy i wszystkie rzeczy związane z magią.

Podczas rozgrywki gracze wcielą się w postacie mitycznych bohaterów, którzy do walki ze złem będą musieli wykorzystywać nowe magiczne zaklęcia. Potężną bronią w walce z Imperium może stać się również dyplomacja, dzięki której gracze będą mogli zawierać strategiczne pakty i sojusze. Ostateczną zaś linią obrony jak zwykle będą siły zbrojne. Dzięki odwadze, ambicji i zdolnościom taktycznym, gracz ma szansę stać się największym magiem i przywódcą zaczarowanego królestwa.

Lock On

Lock On: Air Combat Simulation jest dopracowaną graficznie symulacją lotniczą, która łączy w sobie elementy dynamicznej kampanii, realistycznego środowiska walki i nieustającej akcji. W grze dostępne jest osiem modeli samolotów bojowych, zarówno amerykańskich, jak i rosyjskich - znajdziecie tu m.in. takie maszyny jak: A-10 Warthog, czy F-15C Eagle oraz Su-27 Flanker czy Su-25 Frogfoot.

Railroad Tycoon 3

'Railroad Tycoon 3' to ciekawa strategia ekonomiczna przeznaczona przede wszystkim dla fanów kolejnictwa. Głównym zadaniem w grze jest stworzenie własnego imperium kolejowego i zdobycie bogactwa. 'Railroad Tycoon 3' powstał w oparciu o nowy, w pełni trójwymiarowy silnik graficzny i oferuje 40 różnych lokomotyw i wagonów, a zaawansowany system ekonomiczny zawiera 35 rodzajów materiałów do przewożenia. W edycji SuperSeller, Railroad Tycoon 3 zawiera dodatek 'Coast to Coast oraz patch 1.5.

Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

W grze będziemy mieli okazję wcielić się zarówno w przedstawicieli ciemnej, jak i jasnej strony konfliktu. Podczas rozgrywki będą dostępne dwie kampanie - w jednej wcielimy się w przedstawicieli reprezentujących rasy walczące w imieniu dobra, a w drugiej będziemy dowodzić zastępami orków i innych podłych sług Saurona.

War of the Ring jest klasycznym RTS-em, w którym zbieramy surowce, konstruujemy budynki i jednostki. Podczas rozgrywki spotkamy znane z kart książki postacie (np. Legolasa czy Aragorna), które wystąpią w roli bohaterów i będą posiadać specjalne umiejętności.

Space Colony

Space Colony jest grą strategiczno - ekonomiczną, w której zadaniem gracze będzie budowa i utrzymanie kolonii w kosmosie. Gra kładzie duży nacisk na zarządzanie zasobami ludzkimi. Każdy z kolonistów ma unikalną osobowość, a gracz, poza zarządzaniem, budową i rozwojem kolonii, musi również zadbać o pokój i porządek pomiędzy jej mieszkańcami. W grze dostępne będzie ponad dwadzieścia rodzajów ras obcych, "wyposażonych" w ponad dwadzieścia różnorodnych osobowości.

Oficjalna strona serii SuperSeller