Nowe iPady od Apple na pierwszych renderach!

Tego się nie spodziewaliśmy, do sieci trafiły właśnie pierwsze rendery przyszłorocznych iPadów od Apple. Największym zaskoczeniem jest obecność potrójnych aparatów głównych.

Według najnowszych informacji opublikowanych przez znanego leakstera - Steve'a H.McFly'a (znanego również jako OnLeaks), już w marcu przyszłego roku możemy się spodziewać prezentacji nowych iPadów. Amerykański producent zamierza już na wiosnę zaprezentować dwa nowe modele iPada Pro z ekranem o przekątnej 11 oraz 12,9-cala.

Według OnLeaks, przyszłoroczne modele iPada Pro mogą mieć takie same wymiary jak te zaprezentowane w 2018 roku. Co według autora "przecieku" przekłada się na 248 mm x 178,6 mm x 5,9 mm (7,8 mm grubości w miejscu aparatów) w przypadku egzemplarza z 11 calowym wyświetlaczem.

Zdecydowanie największą nowością iPadów 2020 będzie potrójny aparat główny, który znajdzie się na tylnym panelu urządzenia. Zdaniem OnLeaks, jest wielce prawdopodobne, że Apple zdecyduje się na zastosowanie takiego właśnie zestawu aparatów. Jak to może wyglądać w rzeczywistość możecie przekonać się z opublikowanych właśnie, pierwszych renderów urządzenia.

Nowe iPady od Apple na pierwszych renderach!

iPad Pro 2020 11

Nowe iPady od Apple na pierwszych renderach!

iPad Pro 2020 11

Nowe iPady od Apple na pierwszych renderach!

iPad Pro 2020 12,9

Czy powyższe informacje się potwierdzą? Tego dowiemy się najpóźniej w marcu przyszłego roku, kiedy to Apple ujawni nam swoje nowe urządzenia.

źródło: OnLeaks/igeeksblog.com