Nowe informacje dotyczące pre-orderu PS5

Jeden z pracowników zdradził jak będzie wyglądać premiera konsoli PlayStation 5. Wygląda na to, że zamówienia się opóźnią, czy to nowa wpadka Sony?

Widmo wpadek nie opuszcza premiery PlayStation 5. Ostatnie tygodnie były dla fanów konsol chaotyczne. Zaczęło się od tego, że firma Sony nie przekazała dobitnie informacji dotyczących pre-orderów, przez co kilka sklepów rozpoczęło przedsprzedaż dzień wcześniej. Sony przepraszało, o czym pisaliśmy tutaj. Jednak na przeprosinach się skończyło, bo kolejne problemy trwają nadal.

Jeden z użytkowników Twittera napisał, czego dowiedział się w sprawie premiery nowej konsoli. Pisze on o tym, że Game Stop, czyli jeden z amerykańskich sprzedawców gier wideo, będzie robił przedsprzedaż PlayStation 5 tylko w piątek, czyli jutro. Jednak te produkty nie będą dostarczane w dniu premiery, a około tygodnia później. Na koniec informuje o tym, że GameStop nigdzie nie poda takiego oficjalnego ogłoszenia, a on sam dowiedział się tego od ich pracownika.

Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce to doprowadzi to do jeszcze większego chaosu. Mimo, że Sony bardzo dobrze przeprowadziło promocję swojego nowego produktu, to wygląda na to, że technicznie nie do końca sobie radzą. W porównaniu z Microsoftem zaczynają... po prostu wypadać blado.