Nowe informacje o Pirates of the Caribbean Online

Disney zapowiedział dodanie nowych elementów do swojego MMO. Chętni do wkroczenia w świat Pirates of the Caribbean Online od lutego mogą spodziewać się jeszcze więcej możliwości niż zapowiadano wcześniej.

Głównym atutem MMORPGa Disneya ma być szczegółowo odwzorowany świat z filmów o Piratach z Karaibów. Każdy chętny będzie mógł wcielić się w postać zamieszkującą tamten obszar i przeżywać swoje własne przygody.

Nowe informacje o Pirates of the Caribbean Online

Disney ogłosił, iż w lutym przyszłego roku do Pirates of the Caribbean Online trafi "jeszcze więcej różnego rodzaju elementów". Przede wszystkim, graczy czeka więcej niż zapowiadano wcześniej możliwości modyfikowania wyglądu bohatera.

Zobacz również:

  • Powstanie MMO w świecie Horizon? Wiele na to wskazuje

W grze pojawią się nowe ubrania, style fryzur, tatuaże a także wszelkiego rodzaju biżuteria (włącznie z kolczykami do nosa). To jednak nie wszystko. W uaktualnieniu do Pirates of the Caribbean Online znajdą się nowe, często bardzo rozbudowane, questy. Dodane zostaną także nowe elementy służące modyfikacji statków, a także niespotykani wcześniej przeciwnicy.

Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę Pirates of the Caribbean Online