Nowe informacje o Star Wars: The Force Unleashed

LucasArts zdradziło kilka nowych informacji na temat Star Wars: The Force Unleashed. Z wieści możemy dowiedzieć się między innymi o fabule gry, a także o związanych z nią postaciach i lokacjach.

Podczas rozgrywki gracze zwiedzą masę różnych miejsc. Prócz wielu nowych, nieznanych wcześniej lokacji pojawią się także takie, które fani będą doskonale kojarzyć.

Gracze zostaną wysłani między innymi do wytwórni Fighterów. Ich zadaniem będzie wyeliminowanie Mistrza Koty - generała dezertera, który przejął to miejsce wraz z lojalnymi mu ludźmi.

W grze będzie można także zobaczyć planetę Kashyyyk. Ten dom rodzinny rasy Wookieech nie pojawia się w grach po raz pierwszy. Gracze mieli z nim już styczność w Knights of Th Old Republic. Tym razem będzie tam prowadzony zmasowany atak, który został określony mianem jednego z kluczowych w grze.

Inna misja będzie wymagała zbadania tajemniczej planety o nazwie Felucia. Zadaniem gracza będzie tam znalezienie Shaak Ti. W kolejnej zbadana on natomiast industrialną planetę Raxus Prime.

Jedną z nowości w Star Wars: The Force Unleashed będzie także pojawienie się Proxy. Ma to być holodroid, który ze względu na swoją zaawansowaną technologię prezentacji hologramów, może przybrać w zasadzie dowolną formę. Twórcy zapewniają, że ten nowy wynalazek będzie pełnił jedną z kluczowych roli w grze.