Nowe joysticki Logitecha

Logitech wprowadza do sprzedaży trzy nowe produkty przeznaczone dla graczy wykorzystujących do zabawy komputery PC i Mac – joysticki Logitech Extreme 3D Pro i Attack 3 oraz Dual Action Pad.

Logitech Extreme 3D Pro to joystick o industrialnym designie w kolorach czerni i matowego chromu. Urządzenie posiada 12 w pełni programowalnych przycisków, cyfrową przepustnicę oraz 8-kierunkowy HAT switch. Rączka joysticka posiada również możliwość skręcania na boki (np. kierowanie orczykiem) – funkcja Twist Handle. Logitech Extreme 3D Pro podłączany jest za pośrednictwem portu USB, co znacząco poprawia prostotę użytkowania oraz zapewnia szybki transfer danych z urządzenia do komputera. W zestawie z joystickiem użytkownicy otrzymają niezbędne sterowniki oraz oprogramowanie WingMan, które pozwala na dowolne konfigurowanie i programowanie kontrolera.

Natomiast Logitech Attack 3 jest następcą modelu Attack 2, jednego z najlepiej sprzedających się joysticków w Polsce. Urządzenie posiada 11 programowalnych przycisków oraz cyfrową przepustnica, która znajdzie zastosowanie w wszelkiej maści symulatorach. Dużą zaletą Attacka 3 jest możliwość używania go zarówno przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Podobnie jak w przypadku wyżej opisanego urządzenia Logitech Attack 3 będzie dostępny wraz z oprogramowaniem WingMan, a do komputera podłączać będziemy go za pomocą portu USB.

Logitech Dual Action Pad otwiera nową serię gamepadów w ofercie Logitech. Konstrukcja powstała na podstawie "listy życzeń" użytkowników gamepadów. Logitech Dual Action Pad jest bardzo lekki i posiada dwa analogowe mini joysticki pokryte gumą, 8-kierunkowy pad do kierowania, 4 spusty pod palcami wskazującymi, oraz aż 6 w pełni programowalnych przycisków.

Sugerowana cena detaliczna brutto opisanych produktów:

Logitech Extreme 3D Pro – 145 zł;

Logitech Attack 3 – 99 zł;

Logitech Dual Action Pad – 99 zł;

Wszystkie urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.