Nowe kolory Nintendo 3DS wreszcie w Europie

Znudziło się wam zwyczajne 3DS? Marzycie skrycie o różowej lub białej odsłonie waszej ukochanej przenośnej konsolki? Mam dla was dobrą wiadomość. Już niedługo będziecie mogli sobie taką sprezentować lub dostać w prezencie od bliskich (druga opcja zdecydowanie wydaje się ciekawsza).

W końcu również europejscy gracze będą mogli cieszyć się nowymi, przepięknymi kolorami Nintendo 3DS i to już przed świętami. Jak donosi samo Nintendo konsolki w wersji Coral Pink oraz Ice White niedługo zawitają do naszego kraju. Poniżej możecie podziwiać obie wersje konsol.

Jak widzicie wersja Coral Pink specjalnie przed świętami pojawi się również w bundlu razem z grą nintendogs + cats. Gra pojawi się w limitowanej edycji w sklepach już 18 listopada.

Natomiast osoby, które wybiorą Ice White będą mogły nabyć zestaw z grą Super Mario 3D Land. Ten budle również w wersji limitowanej trafi na półki 25 listopada, a więc trzy dni przed różowym odpowiednikiem.

Oczywiście same konsole, jak i gry będzie można nabyć również oddzielnie. Przy okazji warto przypomnieć też o listopadowej aktualizacji systemu, który wprowadzi m.in. możliwość nagrywania filmów w 3D oraz nowe zabawy z Street Pass Mii Plaza. Warto? Muszę w ogóle pytać?