Nowe kombo Philipsa

Philips wprowadza na polski rynek zestaw kombo MX 956 z wbudowanymi dekoderami Dolby Digital (AC-3), Dolby Pro-Logic, DTS i MPEG Multichannel Surround Sound.

Philips wprowadza na polski rynek zestaw kombo MX 956 z wbudowanymi dekoderami Dolby Digital (AC-3), Dolby Pro-Logic, DTS i MPEG Multichannel Surround Sound. Dobrą jakość dźwięku ma zapewnić pięć dwudrożnych głośników i subwoofer wykonany w technologii wOOx.

W zestawie zastosowano procesor TETRA CORE, dekodujący dookólne sygnały Dolby Digital, DTS oraz Dolby Pro-Logic. Procesor automatycznie rozpoznaje format źródła i nie wymaga ręcznego przełączania. TETRA CORE posiada również cyfrowy filtr cross over dla niskich częstotliwości, dzięki któremu dźwięk trafia bezpośrednio do subwoofera. MX 956 wyposażony jest w pięciopozycyjny equalizer: "Speech" (mowa) dla programów informacyjnych i talk-shows, "Music" (muzyka) dla programów muzycznych i koncertów, "Movie" (film) dla oglądanych filmów, "Multi-media" wykorzystywane w momencie podłączenia komputera lub konsoli i "Personal", w którym można zapamiętać swoje ustawienia. Na zestaw składa się pięć dwudrożnych głośników 60 Watowych i 50 Watowy subwoofer. W MX 956 wyposażony są trzy wejścia cyfrowe - 2 koaksjalne i jedno optyczne. Wzmacniacz systemu MX 956 jest jednocześnie tunerem radiowym. Zestaw dostępny jest na polskim rynku od lipca w cenie 2199 zł.


Zobacz również