Nowe laptopy w świątecznej ofercie Orange

Firma Orange poinformowała dziś o odświeżeniu swojej oferty dla indywidualnych i biznesowych klientów telefonii komórkowej. W świątecznej ofercie znalazło się również miejsce na promocję usług dostępu do Internetu oraz dwóch nowych modeli notebooków marki Dell.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup dowolnej opcji dostępu do internetu (Orange Free lub Orange Freedom) będą mogli nabyć notebooki Dell Inspiron 1525 i XPS M1330 w nowych konfiguracjach. Oto one:

- Inspiron 1525: procesor Intel Core 2 Duo T8100 2,1 GHz, 3 GB pamięci RAM, HDD 320 GB

- XPS M1330: procesor Intel Core 2 Duo T5750 2 GHz, 2 GB RAM, dysk o pojemności 250 GB.

W wypadku pierwszego z opisywanych modeli wymieniono wszystkie wspomniane podzespoły; w drugim modelu jedynie ilość pamięci pozostała niezmieniona w porównaniu z poprzednio oferowanym modelem. Co ważne, nie zmieniła się cena oferowanych komputerów, która wynosi odpowiednio 2399 i 3399 zł.

Osoby, które zdecydują się na zakup usługi Orange Free z laptopem mogą liczyć na promocję - przez pierwsze cztery miesiące korzystania z usługi abonament ma wynosić 1 zł miesięcznie.

Maszyny oferowane dotychczas w sprzedaży nie zostaną z niej wycofane, a klienci, którzy zechcą je kupić, otrzymają 200-złotową zniżkę.

Więcej informacji o świątecznej ofercie Orange można znaleźć na stronie internetowej tego operatora.