Nowe makiety iPhone'a 6 w ciemnoszarym i złotym kolorze obok iPhone'a 5s na filmie

Do premiery iPhone’a 6 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale fanom Apple na podstawie najróżniejszych wycieków udało się skonstruować realistycznie wyglądające makiety tego urządzenia. Pojawiły się one nawet na materiale wideo, który porównuje ich wygląd z obecnymi w sprzedaży smartfonem iPhone 5s i odtwarzaczem iPod touch.

Dwie makiety przedstawiające to, jak ma wyglądać nowy telefon Apple, pojawiły się w materiale wideo zamieszczonym w serwisie YouTube przez portal 9to5mac.com. Na filmie widać dwa egzemplarze przedstawiających spodziewany wygląd smartfona iPhone 6 modeli. Mają one ciemnoszary oraz złoty kolor i przewidują montaż wyświetlacza o przekątnej 4,7 cala.

Makiety iPhone’a 6, które zdobył serwis 9to5mac.com zostały wykonane na bazie licznych przecieków dotyczących wyglądu nowego smartfona Apple. Pod uwagę brane były liczne zdjęcia pojawiające się w sieci, które rzekomo przedstawiają ten model oraz udostępnione ostatnio przez anonimowego informatora rysunki techniczne.

Jeśli wierzyć wszystkim doniesieniom, to nowy iPhone 6 będzie dostępny w dwóch wersjach różniących się rozmiarem. Podstawowa, która ma zadebiutować już w sierpniu, ma mieć ekran o przekątnej 4,7 cala. W miesiąc później do sprzedaży ma trafić pierwszy phablet w ofercie firmy z Cupertino, który ma cechować się 5,5 calowym ekranem.

Nowy iPhone 6 ma być znacznie cieńszy od poprzednika, a jego obudowa ma przypominać bardziej iPoda touch ostatniej generacji i ostatnią edycję iPadów, niźli obecny flagowy smartfon firmy Tima Cooka, czyli iPhone’a 5s.

źródło: 9to5mac.com