Nowe makiety iPhone'a 6 w ciemnoszarym i złotym kolorze obok iPhone'a 5s na filmie

Do premiery iPhone’a 6 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale fanom Apple na podstawie najróżniejszych wycieków udało się skonstruować realistycznie wyglądające makiety tego urządzenia. Pojawiły się one nawet na materiale wideo, który porównuje ich wygląd z obecnymi w sprzedaży smartfonem iPhone 5s i odtwarzaczem iPod touch.

Dwie makiety przedstawiające to, jak ma wyglądać nowy telefon Apple, pojawiły się w materiale wideo zamieszczonym w serwisie YouTube przez portal 9to5mac.com. Na filmie widać dwa egzemplarze przedstawiających spodziewany wygląd smartfona iPhone 6 modeli. Mają one ciemnoszary oraz złoty kolor i przewidują montaż wyświetlacza o przekątnej 4,7 cala.

Nowe makiety iPhone'a 6 w ciemnoszarym i złotym kolorze obok iPhone'a 5s na filmie

Makiety iPhone’a 6, które zdobył serwis 9to5mac.com zostały wykonane na bazie licznych przecieków dotyczących wyglądu nowego smartfona Apple. Pod uwagę brane były liczne zdjęcia pojawiające się w sieci, które rzekomo przedstawiają ten model oraz udostępnione ostatnio przez anonimowego informatora rysunki techniczne.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 23.10.2021]
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Komputronik - okazje, przeceny, promocje [23.10.2021]

Jeśli wierzyć wszystkim doniesieniom, to nowy iPhone 6 będzie dostępny w dwóch wersjach różniących się rozmiarem. Podstawowa, która ma zadebiutować już w sierpniu, ma mieć ekran o przekątnej 4,7 cala. W miesiąc później do sprzedaży ma trafić pierwszy phablet w ofercie firmy z Cupertino, który ma cechować się 5,5 calowym ekranem.

Nowy iPhone 6 ma być znacznie cieńszy od poprzednika, a jego obudowa ma przypominać bardziej iPoda touch ostatniej generacji i ostatnią edycję iPadów, niźli obecny flagowy smartfon firmy Tima Cooka, czyli iPhone’a 5s.

źródło: 9to5mac.com