Nowe modele z serii Exilim na łódzkich targach

Na XIII Targach Foto, które już za tydzień rozpoczną się w Łodzi, firma Casio przedstawi nowe aparaty ze swojej serii Exilim. Zaprezentowane zostaną modele Zoom, High Speed oraz EX-H15.

Bezpłatne bilety na Targi FILM WIDEO FOTO 2010 w Łodzi

Dla czytelników pcworld.pl mamy za darmo 100 biletów upoważniających do wejścia na teren hal wystawienniczych w jednym z 3 dni, w których odbędzie się impreza (także pierwszego dnia przewidzianego dla osób z branży).

Jak otrzymać bezpłatny bilet na targi FILM VIDEO FOTO 2010?

Wystarczy

wypełnić formularzrejestracyjny oraz krótką ankietę na naszej stronie.

Polecamy

Zobacz także

Zwiedzający targi będą mogli obejrzeć aparat Exilim EX-H15, który jest bezpośrednim następcą modelu EX-H10. Casio EX-H15 to nie tylko nowy design, ale również nowy procesor obrazu. Aparat wyróżnia się także bardzo wydajną baterią, dzięki której użytkownik może wykonać nawet do 1000 zdjęć.

Na stoisku Casio będzie można też obejrzeć aparat EX-Z330, jak też zapoznać się z modelami EX-Z2000 oraz EX-Z550, wyposażonymi w funkcję Dynamic Photo oraz tryb Make-Up.

W trakcie łódzkich targów odbędzie się również premiera matrycy High Sensivity CMOS Sensor, którą opracowano z myślą o wykonywaniu zdjęć w trudnych warunkach. Umożliwia robienie zdjęć ruchomym obiektom, przy jednoczesnym zachowaniu ostrości oraz głębi kolorów. Matrycę zastosowano m.in. w modelu EX-FH100, wyposażonym w szerokokątny obiektyw.

Podczas targów będzie można nie tylko zapoznać się z nowymi modelami aparatów, ale także wygrać jeden z nich. Firma Casio przygotowała bowiem konkurs, którego zwycięzca otrzyma aparat EX-Z330. Konkurs będzie odbywać się codziennie.

Aparaty z serii Exilim po raz pierwszy pojawiły się rynku w 2002 r. Samą nazwę linii produktów - Exilim, która oznacza "Niezwykle smukły", utworzono z połączenia łacińskiego "EXIMIUS" - niezwykły oraz angielskiego "SLIM" - smukły.

Patronat medialny nad tegorocznymi targami objął PC World.