Nowe monitory LCD Sony

Firma Sony poszerzyła ofertę monitorów LCD o nowy model - Multiscan M51D.

Firma Sony poszerzyła ofertę monitorów LCD o nowy model - Multiscan M51D. Jest on rozbudowaną wersją znanego już na naszym rynku panelu M51. M51D to o przekątnej 15,1" (39 cm) i polu roboczym 307 x 230 mm, ze średnicą plamki 0,30 mm, współczynnikiem kontrastu 300:1 i jasnością 200 cd/m2. Kąt widzenia w poziomie wynosi 140, a w pionie 120 stopni.

M51D został wyposażony w złącze (DVI-I). Standard DVI (Digital Visual Interface) pozwala na pracę zarówno z sygnałem cyfrowym, dzięki któremu przesyłany obraz jest wolny od zakłóceń synchronizacji i przekłamań kolorystycznych, jak i tradycyjnym, analogowym. Dzięki zastosowaniu funkcji ADS (Advanced Digital Smoothing), która odpowiada za ostrość konturów na całej powierzchni ekranu, nawet praca w niższych rozdzielczościach nie oznacza utraty jakości obrazu. Mechanizm kontroli kolorów RGB pozwala zmieniać temperaturę barw bez wpływu na poziom kontrastu i jasności.

Panel spełnia wymogi normy TCO'99 i wyróżnia się wyjątkowo niskim zużyciem energii - zaledwie 18 W podczas pracy i 2 W w trybie uśpienia. Podobnie jak pozostałe modele monitorów Sony M51D objęty jest trzyletnią gwarancją.

Sugerowana cena detaliczna brutto M51D wynosi 4100 zł.

Więcej informacji: http://www.sony-europe.com