Nowe narzędzia i pluginy do Posera 4

Curious Labs rozpoczęła sprzedaż nowego pakietu Poser Pro Pack zawierającego pluginy i narzędzia autorskie przeznaczone do pracy z programem Poser 4.

Poser to jeden z wielu programów służących do projektowania i animowania

trójwymiarowych obiektów i umożliwia tworzenie obrazów, filmów oraz postaci 3D na podstawie wzorów gotowych modeli. Program przeznaczony do pracy na Power Macach z OS 8 (lub późniejszym), wyposażonych w 32 MB pamięci RAM, kolorowy wyświetlacz, napęd CD-ROM i 240 MB wolnego miejsca na dysku.

Poser Pro Pack to nowa platforma umożliwiająca łączenie czynności

związanych z projektowaniem i animacją 3D przy w programach LightWave firmy Newtek oraz 3D Studio MAX Discreet'a. Oprócz tego możliwe jest włączanie prac wykonanych w Poserze bezpośrednio do sieci, eksportując je do Viewpoint Experience Technology pro 3D i

Macromedia Flash 2D, w wyniku czego obrazki czy krótkie sekwencje wideo są gotowe do publikacji w serwisie internetowym. Kolejnymi nowościami Pro Packa jest funkcja 'Figure Set-Up Room' ułatwiająca projektowanie ludzkich kości i całego ciała w formacie 3D, opcje dwuwymiarowego 'zamglenia' ruchu, wielowymiarowego podglądu oraz biblioteka skompresowanych plików.

Poser Pro Pack jest skierowany do posiadaczy programu Poser w wersji 4.0 lub późniejszej. Ci, którzy korzystają z wersji 1, 2 i 3 będą zmuszeni do upgrade'u w cenie 99 USD.

Cena pakietu Poser Pro Pack wynosi 149 USD, a programu Poser 4, 219 USD. Termin pojawienia się w Polsce nowej aplikacji nie jest jeszcze dokładnie znany.

www.curiouslabs.com


Zobacz również